You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

LESNÍ BALZÁM

Frisch produziert

Neuer Artikel

Je vhodný na masáže zad a hrudníku, také na suchou pokožku se sklonem ke svědivosti.

224,00 Kč


Historie ceny     Historie ceny

Historie ceny

LESNÍ BALZÁM

Naše cenotvorba se pokaždé řídí zásadami férové ceny. Nehýbeme uměle cenami a nechvástáme se přestřelenými procenty. U každého produktu vždy najdete historii ceny.

×

Obsahuje éterické oleje z eukalyptu australského, borovicového jehličí, citronu a mandarinky červené. Je nápomocný při zahlenění a kašli. Pravidelné používání ulevuje od nepříjemného svědění zejména suché pokožky.

Balzám jemně vtíráme do hrudníku, případně do horní části zad mezi lopatky. Při svědivé pokožce je třeba balzám používat po delší období.

Doba spotřeby 15 měsíců
V těhotenství ano
Koupel pro děti 3 roky +
Šestinedělí ano
100% přírodní produkt 100%
Do sprchy pro masáže
Kojící ženy ANO
Vůně lesní, svěží, bylinná

Bewertungen

Rang 
06.12.2018
Vaše ohlasy ze starého webu

Napsali jste nám:
Dobrý den!

Ještě musím moc poděkovat za možnost používat Lesní balzám. Do dvou dnů vyčistí průdušky, kašel zůstává v krku a chvíli to trvá. Prakticky nemusím používat u rýmy kapky do nosu. Lesním balzámem natřu čelíčko, nos a kolem nosu. Udělám to tak 3-4 krát denně. Dýchací cesty se vyčistí a i noc je potom klidná. Balzám čistí i dutiny v hlavě. Samozřejmě natírat je potřeba několik dní a hodně pít teplý čaj, aby se vše mělo čím vyčistit. Pokud něco z toho nezvládnu včas a dost důsledně a začnou zlobit ouška, natírám i na, kolem a na začátek uvnitř ucha. A ouško samozřejmě do tepla pod vatu do šátku. Podařilo se mi tak rozehnat už několik zánětů středního ucha. Moje děti zatím nepoznaly píchání ucha, narozdíl ode mě. Mějte se krásně Jitka K.Napsali jste nám:Při rýmě mažu na noc kořen nosu a spánky, při kašli hrudník. Proti kašli nedávám dětem žádné sirupy, protože LESNÍ BALZÁM je jemný a přitom maximálně účinný.

  • 3 von 3 Kunden fanden diese Bewertung hilfreich.

Eigene Bewertung verfassen

LESNÍ BALZÁM

LESNÍ BALZÁM

Je vhodný na masáže zad a hrudníku, také na suchou pokožku se sklonem ke svědivosti.

Zubehör

Kunden, die dieses Produkt gekauft haben, kauften auch ...

Related products