You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

MANDARINKOVO-LEVANDULOVÝ MYCÍ BALZÁM

Frisch produziert

Neuer Artikel

mycí balzám do sprchy i koupele, pro zdravou pokožku, dobrou mysl a klidný spánek. Udržuje pokožku vláčnou, nevysušenou.

301,00 Kč


Historie ceny     Historie ceny

Historie ceny

MANDARINKOVO-LEVANDULOVÝ MYCÍ BALZÁM

Naše cenotvorba se pokaždé řídí zásadami férové ceny. Nehýbeme uměle cenami a nechvástáme se přestřelenými procenty. U každého produktu vždy najdete historii ceny.

×

Pro dospělé i děti od 9 měsíců. Je vhodný i pro nastávající maminky od druhého trimestru. Přírodní, velmi šetrný balzám pro každodenní koupele, sprchování a mytí rukou. Mandarinka a tangerinka s BIO levandulí působí jako úžasný uvolňující a hladivý balzám na psychiku. Jsou vynikající pro neklidné nebo bázlivé děti, pro zklidnění před spaním, podporují dobré trávení a klidný spánek. Při umývání balzámem si pokožka zachová ochrannou lipidovou vrstvičku. Důsledkem toho je lepší přirozená ochrana pokožky proti vlivům vnějšího prostředí, ať již se jedná o chladové ataky nebo sluneční záření. Pokožka rukou zůstane vláčná. Zdravé umývání Mandarinkovo-levandulovým balzámem je určené pro celou rodinu.

Pro každodenní hygienu celého těla. Do koupele, jako sprchový balzám nebo na umývání rukou. Používáme několik kapek ve sprše na mokrou pokožku, nebo 1 lžíci balzámu do připravené lázně. Koupel má trvat přibližně 15 až 20 minut.

Vzorková / cestovní balení ano
V těhotenství v 2 trimestru, od poč. 3 trimesteru
Koupel pro děti od 9 měsíců, pro děti od 1 roku, pro děti 3 roky +, pro děti 5 let +, pro děti od 10ti let, Příjemný pro děti
100% přírodní produkt Obsahuje pouze přírodní složky včetně upraveného olivového oleje
Do sprchy do sprchy, Do sprchy, koupele i na mytí rukou, Do sprchy i do koupele, na pleť i pokožku rukou, Vaše tělo lépe využije éterické oleje v koupeli, do sprchy je také vhodný.
Vůně citrusová, svěží

Bewertungen

Aktuell keine Kunden-Kommentare

Eigene Bewertung verfassen

MANDARINKOVO-LEVANDULOVÝ MYCÍ BALZÁM

MANDARINKOVO-LEVANDULOVÝ MYCÍ BALZÁM

mycí balzám do sprchy i koupele, pro zdravou pokožku, dobrou mysl a klidný spánek. Udržuje pokožku vláčnou, nevysušenou.

Zubehör

Kunden, die dieses Produkt gekauft haben, kauften auch ...

Related products