You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

NEUTRÁLNÍ OLEJ koupelový & sprchový

Frisch produziert

Neuer Artikel

Olej bez přídavku silic, vhodný pro citlivou pokožku, atopiky, nejmenší děti.

243,00 Kč


Historie ceny     Historie ceny

Historie ceny

NEUTRÁLNÍ OLEJ koupelový & sprchový

Naše cenotvorba se pokaždé řídí zásadami férové ceny. Nehýbeme uměle cenami a nechvástáme se přestřelenými procenty. U každého produktu vždy najdete historii ceny.

×

Oleje bez přídavku silic jsou vhodné i pro nejmenší děti, při atopických ekzémech, lupénce i při přecitlivělosti. Na pokožku působí blahodárně, nevysouší ji, velmi jemně ji umývají a součaně zachovávají přirozený ochranný plášť pleti i sliznice.

Vzorková / cestovní balení ano
V těhotenství ano
Koupel Příjemný pro děti
Šestinedělí ano
Na citlivou pokožku a pleť ano
Domácí výroba kosmetiky Základní báze kosmetiky
Obal plastová lahvička
100% přírodní produkt Obsahuje pouze přírodní složky včetně upraveného olivového oleje
Do sprchy Do sprchy i do koupele
Kojící ženy ANO
Vůně bylinná

Bewertungen

Rang 
06.12.2018
Vaše ohlasy ze starého webu

K atopickému ekzému:

Jedna naše zákaznice nám sdělila následující zkušenosti s ošetřováním ekzematické pokožky svojí 1,5 leté dcerky:

Když Zuzanku koupu, nejprve ji navlhčím sprchou, pak celé tělo namažu buď Neutrálním koupelovým a sprchovým olejem nebo Delfínkem nebo Gravitou. (cca 1 čajovou lžičku na celé tělo), potom nechám napouštět vanu. Zdá se mi to účinnější, než dát olej jen do vody, ochranný film je mnohem silnější, protože čistá voda sama o sobě kůži vysušuje.

Po koupeli do ještě vlhké kůže opět vetřu Neutrální koupelový olej a nejsušší místa (zápěstí, kolínka) pak ošetřím jemnou vrstvou Lalia. Tato kombinace je naprosto úžasná, nic lepšího jsem nenašla:)))))).

Když se Zuzance kůže zhorší, tak ji Neutrální koupelový olej do vlhké kůže vtírám 2 x denně (ráno jen rychlá sprcha). Když je kůže dobrá, stačí jen večerní ošetření.

Neutrální koupelový olej je naprosto nenahraditelný, protože umí promastit do hloubky - to je pro ekzematiky zásadní, rychle vsakuje - nezůstává mastný film. Pro optimální výsledek je důležité mazat vždy jen na vlhkou kůži. Lalium ošetří nejsušší místa (promastí a zahojí praskliny a stroupky po škrábání).

Neutrální koupelový olej a Lalium to je dle mé zkušenosti nejlepší kombinace pro ošetření ekzematické kůže (atopický ekzém).

Při svědivém ataku (v noci, na rukou - zápěstí a předloktí), opláchnu ruce studenou vodou, potom namažu Laliem, na to Manukovým gelem a foukám (kvůli ochlazení a uklidnění svědění). Většinou zabere tato kombinace na poprvé (max. na potřetí) a když ani to ne...funguje jen odvrácení pozornosti... tzn.: v noci rozsvítím světlo, vytáhneme knížky a hračky a až se svědění uklidní jdeme opět spát :o). Ale to se stává už jen velmi zřídka, když Zuzanka sní nějakou novou potravinu, na kterou alergicky zareaguje.

Jsem přesvědčená, že při léčbě ekzému je velmi důležité zjistit "co tělu vadí" a těmto potravinám se vyhýbat a stejně důležité je ošetřovat kůži maximálně šetrně - přírodně a účinně :o)).

Zuzance se objevil atopický ekzém ve 3 měsících. Nejprve na obličeji, postupně na celém těle (pleť byla zarudlá, popraskaná a mokvavá). Nějakou dobu jsme se trápili a zkoušeli všechno, co nám kdo poradil. Když měla Zuzanka 6 měsíců, začala jsem při kojení držet bezlepkovou a bezmléčnou dietu a kůži jsem ošetřovala jen kosmetikou Eoné. Výsledek se dostavil velmi rychle a dnes má Zuzanka krásnou pleť :o).

Miluji kosmetiku Eoné :))). Mějte se moc hezky. Vaše Plavíla


P.S. Masti na předpis obsahují kromě hormonů (kortikoidy)také syntetické parfémy. Na ekzém bývá doporučována kosmetika (nesmíme citovat značky) na promazávání celého těla – je to lehký hydratační krém, který je šetrný, ale používání 2x denně na celé tělo vyjde docela draze. Na suchá místa lokálně bývá doporučována (nesmíme citovat značky) - velmi mastná mast, ale na bázi vazelíny z ropy (vazelína z ropy ucpává póry, Kůže nedýchá a postupně ještě více degeneruje). Na mokvavá místa je z (nesmíme citovat značky), který desinfikuje a vysušuje, ale dle mé zkušenosti přesušuje kůži (konzistencí připomíná zinkovou mast). Já žádné hormonální masti nepoužívám. Mokvavá místa jsem ošetřovala místo (nesmíme citovat značky) Manukovým gelem, hydratační krém na celé tělo (nesmíme citovat značky) jsem nahradila Neutrálním koupelovým a sprchovým olejem a mastnou mast (nesmíme citovat značky) přírodním a hojivým Laliem :o)).

Eigene Bewertung verfassen

NEUTRÁLNÍ OLEJ koupelový & sprchový

NEUTRÁLNÍ OLEJ koupelový & sprchový

Olej bez přídavku silic, vhodný pro citlivou pokožku, atopiky, nejmenší děti.

Zubehör

Kunden, die dieses Produkt gekauft haben, kauften auch ...

Related products