You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

JOJOBOVÝ OLEJ lisovaný za studena

Frisch produziert

Neuer Artikel

Simmondsia chinensis seed oil - simondsie čínská (jojoba), lisovaný za studena, BIO

92,00 Kč


Historie ceny     Historie ceny

Historie ceny

JOJOBOVÝ OLEJ lisovaný za studena

Naše cenotvorba se pokaždé řídí zásadami férové ceny. Nehýbeme uměle cenami a nechvástáme se přestřelenými procenty. U každého produktu vždy najdete historii ceny.

×

Čistý, přírodní jojobový olej/vosk. Olej z jojoby je všestraně použitelný, velmi dobře vstřebatelný rostlinný olej. Je vhodný pro ochranu pleti proti vysoušení za slunečného i mrazivého počasí. Zpomaluje stárnutí pokožky. Mírní nadbytečnou produkci kožního mazu a obsahuje složky, které jsou vhodné k ošetřování mastné pleti se sklonem k akné. Působí blahodárně při výskytu různých kožních obtíží. Ošetřuje suché konečky vlasů. Přirozený ochranný faktor jojobového oleje má hodnotu SPF 3-4.

Odborná literatura doporučuje jojobový olej pro běžné denní použití pro normální pleť ale i pro podpůrnou léčbu mnoha kožních problémů - akné, ekzémů, lupénky, lupů, na suchou pokožku, popraskanou pokožku, omrzliny, roztřepené konečky vlasů, vrásky, strie, celulitidu, pro obnovu kožních buněk a pro ochranu pokožky při pobytu na sluníčku. Obličej a ručky malých dětí ošetříme několika kapkami jojobového oleje. Má ochranný faktor v hodnotě 3 až 4. Pokožku tedy chrání jemně a přirozeně.

Vzorková / cestovní balení ano
V těhotenství ano, od 1. trimestru, v 2 trimestru, od poč. 3 trimesteru
Koupel pro děti do 2 měsíců, Příjemný pro děti, pro děti od 1 roku, pro děti od 10ti let, pro děti 3 roky +, pro děti 5 let +, pro děti do 3 měsíců, pro děti do 4 měsíců, pro děti od 5 měsíců, pro děti od 0 měsíců, pro děti od 6 měsíců, pro děti od 7 měsíců, pro děti od 8 měsíců, pro děti od 9 měsíců
Ochrana pleti celoroční, na slunci, po slunění, za chladného počasí
Na citlivou pokožku a pleť ano
Domácí výroba kosmetiky Surovina do kosmetiky, ano
Obal plast / sklo dle objemu
100% přírodní produkt 100%
Do sprchy na osobní parfém, na pleť i pokožku rukou, na vlastní kompozici olejů, na vlastní pleťový olej, osobní parfém, pro masáže
Kojící ženy ANO

PROMO LIKE PETS

Bewertungen

Aktuell keine Kunden-Kommentare

Eigene Bewertung verfassen

JOJOBOVÝ OLEJ lisovaný za studena

JOJOBOVÝ OLEJ lisovaný za studena

Simmondsia chinensis seed oil - simondsie čínská (jojoba), lisovaný za studena, BIO

Zubehör

Kunden, die dieses Produkt gekauft haben, kauften auch ...

Related products