You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

KARITÉ - lisované za studena

Frisch produziert

Neuer Artikel

Promašťuje, zklidňuje, zjemňuje a chrání pokožku. Používá se také při některých typech ekzémů či jinak poškozené pokožce. OF 3.

70,00 Kč


Historie ceny     Historie ceny

Historie ceny

KARITÉ - lisované za studena

Naše cenotvorba se pokaždé řídí zásadami férové ceny. Nehýbeme uměle cenami a nechvástáme se přestřelenými procenty. U každého produktu vždy najdete historii ceny.

×

KARITÉ LZS, bio kvalita (Bambucké máslo, Shea butter) je získáváno lisováním za studena ze semen afrického „kouzelného“ stromu. Promašťuje, zklidňuje, zjemňuje a chrání pokožku. Ulevuje poškozené pokožce včetně atopického a slunečního ekzému, lupénky. Afričané je používají jako přírodní ochranu před slunečním zářením (SPF 3), pro urychlení hojení drobných ranek a jizev, na popraskanou pokožku po porodu, na popraskané rty, na pohmožděniny, unavené svaly, při bolesti zad a kloubů, na ošetřování pokožky miminek, prevenci ekzémů, regeneraci svalů. Pokožce dodává prekurzory vitamínů A, D, E, F, zlepšuje průtok krve kapilárami.

Doporučení pro ošetření ekzematické pokožky: Postižená místa ošetřujte mastí KARITÉ jednou až čtyřikrát denně po dobu 6 týdnů. KARITÉ není třeba uchovávat v chladničce, je možné je nechávat v místnosti. Pro svůj vysoký obsah vitaminu E je poměrně odolné vůči oxidaci.

Vzorková / cestovní balení ano
V těhotenství ano, od 1. trimestru, v 2 trimestru, od poč. 3 trimesteru
Koupel Příjemný pro děti, pro děti do 2 měsíců
Ochrana pleti celoroční, na slunci, po slunění, za chladného počasí
Na citlivou pokožku a pleť ano
Domácí výroba kosmetiky Surovina do kosmetiky, Základní báze kosmetiky
100% přírodní produkt 100%
Parfém Bez přidaných éterických olejů

Bewertungen

Aktuell keine Kunden-Kommentare

Eigene Bewertung verfassen

KARITÉ  - lisované za studena

KARITÉ - lisované za studena

Promašťuje, zklidňuje, zjemňuje a chrání pokožku. Používá se také při některých typech ekzémů či jinak poškozené pokožce. OF 3.

Zubehör

Kunden, die dieses Produkt gekauft haben, kauften auch ...

Related products