You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

BALZÁM NA RTY

Frisch produziert

Neuer Artikel

Balzám působící jako ochrana proti vysychání rtů, při slunečném počasí je udržuje vláčné. Obsahuje karité - bambucké máslo.

157,00 Kč


Historie ceny     Historie ceny

Historie ceny

BALZÁM NA RTY

Naše cenotvorba se pokaždé řídí zásadami férové ceny. Nehýbeme uměle cenami a nechvástáme se přestřelenými procenty. U každého produktu vždy najdete historii ceny.

×

Ochrana proti vysychání rtů, výborný zejména při slunečném počasí. Hlavní složkou je karité - bambucké máslo, extrahované z ořechů máslovníku, „kouzelného stromu“, rostoucího v tropech. Domorodci odedávna používají karité jako ochranu pokožky před vysycháním a stárnutím. Má úžasnou schopnost pokožku zjemňovat. Balzám je doplněn rakytníkovým olejem lisovaným za studena. Ten je výjimečný vysokým obsahem vitamínu E a beta-karotenu. Vzácné silice v malém množství pak dodávají balzámu jemnou vůni a vám příjemný pocit.

V těhotenství ano
Koupel Příjemný pro děti
Ochrana pleti celoroční, na slunci, po slunění, za chladného počasí
K porodu ano
Šestinedělí ano
Na citlivou pokožku a pleť ano
100% přírodní produkt 100%
Kojící ženy ANO

Bewertungen

Rang 
12.03.2019
Opar

Opar: nedávno se mi na rtu objevilo zarudlé bolavé místo, snad podruhé v životě. Začala jsem to zarudlé místo mazat často během dne balzámem na rty. Výsledkem bylo, že se zarudnutí i bolest postupně vytratily a neutvořily se žádné pupínky.
J.P.

  • 1 von 1 Kunden fanden diese Bewertung hilfreich.

Eigene Bewertung verfassen

BALZÁM NA RTY

BALZÁM NA RTY

Balzám působící jako ochrana proti vysychání rtů, při slunečném počasí je udržuje vláčné. Obsahuje karité - bambucké máslo.

Zubehör

Kunden, die dieses Produkt gekauft haben, kauften auch ...

Related products