You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

MANDLOVÝ OLEJ lisovaný za studena

Frisch produziert

Neuer Artikel

Prunus amygdalus dulcis oil - mandloň sladká

109,00 Kč


Historie ceny     Historie ceny

Historie ceny

MANDLOVÝ OLEJ lisovaný za studena

Naše cenotvorba se pokaždé řídí zásadami férové ceny. Nehýbeme uměle cenami a nechvástáme se přestřelenými procenty. U každého produktu vždy najdete historii ceny.

×

Olej z jader mandloně sladké je vynikajícím přírodním prostředkem pro ošetření a zklidnění citlivé a jemné dětské pokožky novorozenců, a to již od prvních dnů po narození. Je vhodný pro ošetření při ekzémech, suché, svědivé pokožce, jako neutrální nebo základní masážní olej pro masáže obličeje i celého těla. Je doporučován také pro ošetření zhrublé až popraskané pokožky. Zvlhčuje, zvláčňuje, chrání, ošetřuje a regeneruje. Můžete ho používat po plavání, koupání, po pobytu na sluníčku můžeme mandlovým olejem ošetřit pokožku celého těla.

Literatura doporučuje používat při ekzémech, vráskách, podráždění a vysychání pokožky, svědění, lupech a odřeninách, k péči o dětskou pokožku, pokožku obličeje a celého těla. Mandlovým olejem lisovaným za studena potírejte také místa spálená sluníčkem, pro masáže jej používejte buď bez přídavku silic nebo můžete přidat např. některou z vzácných silic v jojobě podle předepsaného dávkování. Je výborný na masáže - po určitou dobu zanechává kluzkou vrstvičku.

Vzorková / cestovní balení ano
V těhotenství ano
Koupel pro děti od 10ti let, Příjemný pro děti, pro děti od 1 roku, pro děti 3 roky +, pro děti 5 let +, pro děti do 2 měsíců, pro děti do 3 měsíců, pro děti do 4 měsíců, pro děti od 5 měsíců, pro děti od 0 měsíců, pro děti od 6 měsíců, pro děti od 7 měsíců, pro děti od 8 měsíců, pro děti od 9 měsíců
Ochrana pleti po slunění, na slunci
Na citlivou pokožku a pleť ano
Domácí výroba kosmetiky ano, Surovina do kosmetiky, Základní báze kosmetiky
Obal plastová lahvička
100% přírodní produkt 100%
Do sprchy pro masáže, na vlastní kompozici olejů
Kojící ženy ANO
HS kódy pro celní účely Kosmetické přípravky nebo líčidla a přípravky pro péči o pokožku (jiné než léky), včetně opalovacích nebo ochranných přípravků; přípravky pro manikúru nebo pedikúru - Ostatní: 3304 91

Bewertungen

Aktuell keine Kunden-Kommentare

Eigene Bewertung verfassen

MANDLOVÝ OLEJ lisovaný za studena

MANDLOVÝ OLEJ lisovaný za studena

Prunus amygdalus dulcis oil - mandloň sladká

Zubehör

Kunden, die dieses Produkt gekauft haben, kauften auch ...

Related products