You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

PLEŤOVÁ VODA RŮŽE

Frisch produziert

Neuer Artikel

Excelentní přípravek z květů růže pro všechny typy pleti, včetně pleti suché a dříve narozené :o)  ve skleněné lahvičce se sprejem.

190,00 Kč


Historie ceny     Historie ceny

Historie ceny

PLEŤOVÁ VODA RŮŽE

Naše cenotvorba se pokaždé řídí zásadami férové ceny. Nehýbeme uměle cenami a nechvástáme se přestřelenými procenty. U každého produktu vždy najdete historii ceny.

×

Kromě velmi příznivého účinku na všechny typy pleti je úžasným pohlazením i pro duši. Růže je bylina lásky a má velmi vysoké vibrace. Přináší světlo do každé buňky a harmonizuje jejch funkci, udržuje mladistvý vzhled pleti. Je velmi vhodná při neklidu, tradičně se růže používá jako afrodisiakum. Literatura uvádí, že růže působí příznivě na ženský i mužský reprodukční systém. Za horka příjemně chladí.

Lavička je opatřena sprejem. Ráno a večer jemně postříkáme pleť a dekolt, poté necháme chvíli působit a následně pleť vyčistíme některým z čistících olejů (Čistící olej 3 v 1, Neutrální hydrofilní olej). Na navlhčený kosmetický tampon přidáme čistící olej a masážními tahy od středu obličeje provedeme čištění včetně očního okolí a dekoltu. Květovou vodu růže lze používat podle pocitu a potřeby i několikrát denně.
U dospívajících se pak používá v kombinaci s Šípkovým čistícím olejem, který je velmi vhodný pro pleť nečistou se sklonem k akné.

Vzorková / cestovní balení obal na cesty / vzorky
V těhotenství ano
K porodu ano
Šestinedělí ano
Na citlivou pokožku a pleť ano
Obal plast / sklo dle objemu
100% přírodní produkt 100%
Kojící ženy ANO
Vůně květinová

Bewertungen

Aktuell keine Kunden-Kommentare

Eigene Bewertung verfassen

PLEŤOVÁ VODA RŮŽE

PLEŤOVÁ VODA RŮŽE

Excelentní přípravek z květů růže pro všechny typy pleti, včetně pleti suché a dříve narozené :o)  ve skleněné lahvičce se sprejem.

Zubehör

Kunden, die dieses Produkt gekauft haben, kauften auch ...