You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

30004

SADA K PORODU PRO MAMINKU A MIMINKO

Frisch produziert

Neuer Artikel

Sada pro maminku a miminko do porodnice.

641,00 Kč


Historie ceny     Historie ceny

Historie ceny

SADA K PORODU PRO MAMINKU A MIMINKO

Naše cenotvorba se pokaždé řídí zásadami férové ceny. Nehýbeme uměle cenami a nechvástáme se přestřelenými procenty. U každého produktu vždy najdete historii ceny.

×

Sada pro maminku a miminko obsahuje dva masážní oleje pro celý průběh poroduMasážní olej Karité (20ml) pro první dobu porodní, Masážní olej Eugenia (10ml) pro druhou dobu porodní, dále ošetřující olej pro novorozeně na očištění tělíčka nebo přivítací masáž – Jojobový olej Přivítání (20ml), a nakonec Balzám na prsa (6ml) – přípravek na citlivé prsní bradavky. Všechny výrobky jsou přínosem pro psychiku maminky i miminka.

Vzorková / cestovní balení ano
V těhotenství příprava na porod
Koupel pro děti do 2 měsíců
K porodu ano
Obal plast / sklo dle objemu
100% přírodní produkt 100%

Bewertungen

Rang 
06.12.2018
Vaše ohlasy ze starého webu

Dotaz:
"Ze sady k porodu mi zbyl olej Eugenia – mohu ho prosím používat na spánky, na zátylek a na čelo? Pro celkové osvěžení a povzbuzení při každodenním zápřahu? Anebo raději ne? Jak mohu zbylou Eugenii případně využívat?

Odpověď:
Éterické oleje v Eugenii nebrání takovému použití, jak navrhujete. Základem je třezalkový olej a ten by se neměl používat, pokud je pokožka poté vystavena sluníčku. Ideálně jej použijte pro masáž zad, protože na páteř - bolesti páteře nebo jiné neuralgické bolesti - je absolutně špičkový. Na spánky, zátylek a čelo tedy pouze večer, kdy už se nechystáte na sluníčko. Třezalkový olej se používá PO pobytu na sluníčku, pro regeneraci spálené pokožky, ale nejsem si jistá, že přítomný éterický olej z hřebíčku, i když v maličké koncentraci, by nedráždil spálenou pokožku. V tom případě doporučuje jej nejdříve opatrně odzkoušet na malé plošce spálené pokožky.

Eigene Bewertung verfassen

SADA K PORODU PRO MAMINKU A MIMINKO

SADA K PORODU PRO MAMINKU A MIMINKO

Sada pro maminku a miminko do porodnice.

Kunden, die dieses Produkt gekauft haben, kauften auch ...

Related products

Packungsinhalt