You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Arganový olej panenský deodorizovaný BIO

Frisch produziert

Neuer Artikel

Argania Spinosa, panenský olej, deodorizovaný. Surovina do kosmetiky.
ECOCERT

136,00 Kč


Historie ceny     Historie ceny

Historie ceny

Arganový olej panenský deodorizovaný BIO

Naše cenotvorba se pokaždé řídí zásadami férové ceny. Nehýbeme uměle cenami a nechvástáme se přestřelenými procenty. U každého produktu vždy najdete historii ceny.

×

Olej z Arganového stromu, který roste pouze v polopouštních oblastech jihozápadního Maroka, je lisovaný za studena prvních plodů jader ořechu stromu argania spinosa. Tento velmi vzácný a mimořádně cenný olej je 100% přírodní organická látka bez konzervantů, s obsahem 0% cholesterolu. Pro jeho silné a omlazující účinky se mu říká i tekuté zlato nebo marocké zlato. Berbeři používají arganový olej po celá staletí při vaření, léčení i na kosmetické účely. Obsahuje 80% esenciálních nenasycených mastných kyselin, především Omega 9 a Omega 6, které jsou nenahraditelné pro růst, zdravý vývoj člověka a mozkovou činnost. BIO arganový olej má několikanásobně vyšší antioxidační potenciál než olivový olej. Obsahuje karotenoidy, fytosteroly a skvalen, který brání nadbytečné tvorbě cholesterolu. Výzkumy ukazují, že arganový olej zlepšuje regeneraci buněk, příznivě působí na kůži i vlasy. Arganový olej se vyznačuje i neobvykle vysokým množstvem vitamínů A, E a F. Téměř zázračné účinky tohoto výhradně přírodního produktu přispívají k dobrému zdraví a ochraně kůže před škodlivými vlivy znečistěného životního prostředí. Svým složením a chutí je arganový olej nezastupitelný v gastronomii. Použití do salátů, krémů, omáček, polévek..., na maso, kuřecí, ryby... těsně před dovařením.  Gastronomický arganový olej dodává jídlu jemnou ořechovo-sladkou chuť.

Právě v době těhotenství je důležité používat produkty bez obsahu chemických látek. Arganový olej je vyjímečný produkt, který při pravidelném používání velmi účinně pomáhá předcházet nepříjemným prasklinkám a trvalému poškození kůže v oblasti břicha, stehen a prsů.

Vhodný je nejen v období těhotenství, ale i po něm. Pravidelným natíráním arganovým olejem se namáháná kůže lépé vrátí do původního stavu.

Domácí výroba kosmetiky Surovina do kosmetiky
100% přírodní produkt 100%
Kvalita surovin PSP, suroviny z Produkce Šetrné k Přírodě (BIO)

Bewertungen

Rang 
06.12.2018
Vaše ohlasy ze starého webu

Arganový olej miluji místo krému na obličej. Stačí pár kapek a cítím osvěžení, pleť se mi zlepšila a vnímám omlazující efekt. Dobrě se vstřebává, proto nemám pocit mastnoty ani při aplikaci na ruce. Pracuji často na zahrádce a každý večer si dopřeji arganovou masku. Ruce i obličej se mi nevysušují.

  • 2 von 2 Kunden fanden diese Bewertung hilfreich.

Eigene Bewertung verfassen

Arganový olej panenský deodorizovaný BIO

Arganový olej panenský deodorizovaný BIO

Argania Spinosa, panenský olej, deodorizovaný. Surovina do kosmetiky.
ECOCERT

Kunden, die dieses Produkt gekauft haben, kauften auch ...

Related products