You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

SANT - MASÁŽNÍ OLEJ

Frisch produziert

Neuer Artikel

Masážní olej na bříško maminky v šestinědělí.

269,00 Kč


Historie ceny     Historie ceny

Historie ceny

SANT - MASÁŽNÍ OLEJ

Naše cenotvorba se pokaždé řídí zásadami férové ceny. Nehýbeme uměle cenami a nechvástáme se přestřelenými procenty. U každého produktu vždy najdete historii ceny.

×

Sant je určen pro šetrnou masáž bříška v období šestinedělí, kdy je mamince třeba věnovat stejnou péči, jako miminku. Olej zlepšuje elasticitu kůže, posiluje rodičku a navrací jí psychickou pohodu. Obnovuje sílu ženy, ulevuje při vyprazdňování. U vícerodiček zjemňuje intenzitu poporodních stahů dělohy. Porodní asistentky mají zkušenost, že při jemných masážích Santem dochází k lepšímu zavinování dělohy a odchodu očistků.

Masáž provádí nejlépe tatínek. První den pouze jemně přiložte ruku na podbřišek, velmi jemně masírovat můžete začít druhý den po porodu. Sant vtírejte pomalu, od pupíku směrem ven do hvězdičky, po směru hodinových ručiček. Přejíždějte dlaněmi ze strany na stranu, střídavě, od horní části břicha k podbřišku. Dlaní vytvářejte ležaté osmičky, opět od horní části břicha směrem k podbřišku. Masírujte kyčle, první 2-3 dny velmi jemně, pokud maminka ještě krvácí, nemasírujte, ale kyčle pouze rozkolébejte. Masírujte i oblast kolem křížové kosti a kostrč, citlivě, po směru hodinových ručiček. Masáž provádějte několikrát denně, alespoň ráno a večer.

Šestinedělí ano
Obal plastová lahvička
100% přírodní produkt 100%
Kojící ženy ANO
Vůně bylinná, květinová

Bewertungen

Aktuell keine Kunden-Kommentare

Eigene Bewertung verfassen

SANT - MASÁŽNÍ OLEJ

SANT - MASÁŽNÍ OLEJ

Masážní olej na bříško maminky v šestinědělí.

Kunden, die dieses Produkt gekauft haben, kauften auch ...

Related products