You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

LEVANDULE JEMNÁ (POPULATION) ROLL-ON

Frisch produziert

Neuer Artikel

232,00 Kč


Historie ceny     Historie ceny

Historie ceny

LEVANDULE JEMNÁ (POPULATION) ROLL-ON

Naše cenotvorba se pokaždé řídí zásadami férové ceny. Nehýbeme uměle cenami a nechvástáme se přestřelenými procenty. U každého produktu vždy najdete historii ceny.

×

V tomto roce vám výjimečně nabízíme levanduli jemnou (population) za nižší cenu, než bývá její obvyklá cena. Umožnily nám to naše skvělé dlouhodobé vztahy s francouzskými dodavateli.
Levandule jemná (population) má podobné užití jako Levandule Maillette, ale pro aromaterapii ji můžeme doporučit ještě více, než levanduli Maillette.
Literatura uvádí: Pro relaxaci, odpočinek, rodinnou koupel. Je regeneračním olejem, účinným na psychiku, tělo i emoce. Levandule je vhodná pro zklidnění při psychických a citových obtížích. Pomáhá udržovat pokožku zdravou. Má mimořádnou schopnost regenerovat kožní buňky. Je užitečná při poštípání hmyzem. Uvolňuje napětí při menstruaci, zklidňuje rozbouřené emoce.
Levandule Population se pěstuje ze semínek, zatímco Levandule Maillette se množí řízkováním. Rostliny, pěstované ze semen jsou přirozeným opylováním nejblíže přirozenému vývoji a růstu v divoké přírodě. Vůně je více rozmanitá, levandule Population je kompozicí různých aspektů, ať již se jedná o opylování, kdy dochází k přirozenému ovlivňování ostatními rostlinami. Rostliny na poli mají různé barvy, různý vzrůst, vůni, dozrávají v různý čas. Kvalita a vůně éterického oleje pak záleží hodně na roku sklizně, povětrnostních podmínkách, optimální době sklizně, zpracování a destilaci.
Výnosnost levandule Population je pouze cca 15 kg z hektaru.
Vzorková / cestovní balení obal na cesty / vzorky
V těhotenství opatrně
Obal skleněná lahvička
100% přírodní produkt 100%
Kojící ženy OPATRNĚ
Pro profesionály Pro profesionály
Sledované vonné složky Geraniol, D-limonene, Linalooil

Bewertungen

Aktuell keine Kunden-Kommentare

Eigene Bewertung verfassen

LEVANDULE JEMNÁ (POPULATION) ROLL-ON

LEVANDULE JEMNÁ (POPULATION) ROLL-ON

Kunden, die dieses Produkt gekauft haben, kauften auch ...

Related products