You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

KAROTENOL 8 BIO

Frisch produziert

Neuer Artikel

Svěže vonící, tónující olej s jojobou a beta-karotenem pro pěstění pleti a pokožky celého těla, pro relaxační masáže a pro pobyt v přírodě v letním období.

363,00 Kč


Historie ceny     Historie ceny

Historie ceny

KAROTENOL 8 BIO

Naše cenotvorba se pokaždé řídí zásadami férové ceny. Nehýbeme uměle cenami a nechvástáme se přestřelenými procenty. U každého produktu vždy najdete historii ceny.

×

Díky vysokému obsahu betakarotenu dodává KAROTENOL 8 BIO pokožce nádhernou opálenou barvu a působí proti jejímu předčasnému stárnutí. Olej má jemně svěží citrusovou vůni s květinovým tónem ylang-ylangu, působí relaxačně. KAROTENOL 8 BIO můžeme používat na celé tělo, je ale třeba mít na paměti, že je nutno chránit oděv před zabarvením. KAROTENOL 8 BIO chrání pleť před volnými radikály. Není určen pro děti do 3 let.

Jako pleťový olej: Rozetřením 2-3 kapek na pleť získáte díky vysokému obsahu beta-karotenu opálené zabarvení a navíc chráníte kožní buňky proti působení volných radikálů, tedy předčasnému stárnutí pleti. Karotenol 8 BIO obsahuje 50% vzácného jojobového oleje, který je také velmi ceněn pro jeho schopnost zpomalovat stárnutí pleti. Obsažené éterické oleje dávají Karotenolu 8 BIO svěží citrusovo-květinovou vůni. Karotenol 8 BIO je 100% přírodní a všechny jeho složky jsou bioaktivní. Olej doporučujeme spíše na denní ošetření vzhledem k obsahu beta-karotenu, který by mohl zabarvit ložní prádlo.
Jako chránící a pěstící olej při pobytu na sluníčku: Vykazuje mírnou ochranu proti sluníčku v hodnotě přibližně SPF 8, není ale primárně určen jako ochrana před UVA a UVB zářením. KAROTENOL 8 BIO dovolí pokožce příjemné opálení, chrání ji před vysycháním, podporuje její lepší hnědnutí a současně díky beta-karotenu působí proti stárnutí pleti. Je však třeba ty části těla, které hrozí spálením (nos, ramena, nárty) chránit některým ochranným prostředkem s vyšším SPF, například 20.V létě při pobytu ve vodě doporučujeme po 2 hodinách další aplikaci.
Jako relaxační masážní olej: Po masáži setřete přebytek oleje ubrouskem, aby nedošlo ke znečištění oděvu.
Upozornění: Není určen pro děti do 3 let.
V těhotenství opatrně
Koupel pro děti 3 roky +
Ochrana pleti na slunci
Obal plastová lahvička
100% přírodní produkt 100%
Kojící ženy OPATRNĚ
Vůně svěží, květinová, citrusová

Bewertungen

Rang 
06.12.2018
Vaše ohlasy ze starého webu

Tento olejíček jsem si moc oblíbila :o) Nejenže hydratuje mojí pokožku, ale i krásné voní, podporuje zhnědnutí, působí proti stárnutí a dokáže zklidnit moje "neposedné myšlenky" Toto všechno v jedné jediné lahvičce a to je pro mě bezvadné ! Dávám jedničku s hvězdičkou!!
Jana O.

  • 1 von 1 Kunden fanden diese Bewertung hilfreich.

Eigene Bewertung verfassen

KAROTENOL 8 BIO

KAROTENOL 8 BIO

Svěže vonící, tónující olej s jojobou a beta-karotenem pro pěstění pleti a pokožky celého těla, pro relaxační masáže a pro pobyt v přírodě v letním období.

Kunden, die dieses Produkt gekauft haben, kauften auch ...

Related products