You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

HEŘMÁNEK V JOJOBĚ BIO

Frisch produziert

Neuer Artikel

Silice z heřmánku žlutého (římského) v BIO jojobovém oleji

239,00 Kč


Historie ceny     Historie ceny

Historie ceny

HEŘMÁNEK V JOJOBĚ BIO

Naše cenotvorba se pokaždé řídí zásadami férové ceny. Nehýbeme uměle cenami a nechvástáme se přestřelenými procenty. U každého produktu vždy najdete historii ceny.

×

Odborná literatura uvádí, že heřmánkový olej je ideálním protialergickým, protiinfekčním a protibolestivým prostředkem pro pleť, sliznice a dýchací cesty. Pomáhá uklidnit žaludeční obtíže, menstruační nevolnosti, bolesti svalů a revmatické bolesti, přetíženým nervům a duši.

Silice v jojobě jsou určeny k dalšímu ředění v masážním oleji nebo k přímému použití ve velmi malých množstvích přímo na pokožku jako olejový parfém. Nejsou určeny pro použití v aromalampě vzhledem k obsahu mastného oleje. Doporučené dávkování pro masáže: Novorozenci do 6 měsíců - nepoužívat. Miminka od 6 měsíců do 12 měsíců a těhotné ženy – 1 kapka do 1 lžíce Masážního oleje neutrálního Eoné. Děti od 12 do 36 měsíců: 2 kapky do 1 lžíce Masážního oleje neutrálního Eoné. Děti od 3 do 5 let a kojící maminky: 4 kapky do 2 lžic Masážního oleje neutrálního Eoné. Děti nad 5 do 9 let: 5 kapek do 2 lžic Masážního oleje neutrálního Eoné. Děti od 9 let: 6 kapek do 2 lžic Masážního oleje neutrálního Eoné. Dospělí: 6 – 12 kapek do 2 lžic Masážního oleje neutrálního Eoné

Koupel Příjemný pro děti
Domácí výroba kosmetiky Směs do kosmetiky, ano
Obal skleněná lahvička
100% přírodní produkt 100%
Do sprchy na vlastní kompozici olejů
Pro profesionály Pro profesionály
Kvalita surovin PSP, suroviny z Produkce Šetrné k Přírodě (BIO)

Bewertungen

Rang 
06.12.2018
Vaše ohlasy ze starého webu

Heřmánek v jojobě se nám osvěčil, když jsou malé děti neklidné. Vmasírujeme několik kapek Heřmánku v jojobě Bio do nožiček ( chodidla, nárty). Po chvíli se zklidnily.

  • 3 von 3 Kunden fanden diese Bewertung hilfreich.

Eigene Bewertung verfassen

HEŘMÁNEK V JOJOBĚ BIO

HEŘMÁNEK V JOJOBĚ BIO

Silice z heřmánku žlutého (římského) v BIO jojobovém oleji

Kunden, die dieses Produkt gekauft haben, kauften auch ...

Related products