You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

PAČULI

Fresh produced

New product

Pogostemon cablin - pačuli, Indonésie

83,00 Kč


Historie ceny     Price history

Price history

PAČULI

Our pricing is always guided by the principles of a fair price. We do not artificially move prices or brag about inflated percentages. You can always find price history for each product.

×

Pogostemon cablin - pačuli, Singapur Pačuli přináší klid, jeho těžká vůně uvolňuje, dodává jistotu a vnitřní mír, zprostředkovává spojení s materiální úrovní. Podle odborné literatury má dobré účinky při pěstění pokožky, lze jej použít při plísních na nohou, rozpraskané, nečisté a zánětlivé kůži. Obecně přináší úlevu při nejrůznějších obtížích pokožky i psychiky. Pačuli je prospěšné při chybějícím propojení s hmotnou úrovní. Je užitečné pro harmonizaci kořenové čakry. Z drahých kamenů mu přináleží tygří oko. Pačuli je možno přidat v množství 2 - 5 kapek do Neutrálního koupelového oleje Eone. Při plísních nohou přidejte 4 kapky do Neutrálního koupelového oleje Eone a rozmíchejte do 5 litrů vody. Koupel nohou trvá přibližně 10 minut.

Pačuli je možno přidat v množství 2 - 5 kapek do Neutrálního koupelového oleje Eone. Při plísních nohou přidejte 4 kapky do Neutrálního koupelového oleje Eone a rozmíchejte do 5 litrů vody. Koupel nohou trvá přibližně 10 minut.

Doba spotřeby 24 měsíců
Vzorková / cestovní balení ano
V těhotenství NEPOUŽÍVAT!!!
Koupel pro děti od 10ti let
Domácí výroba kosmetiky Surovina do kosmetiky
VAROVÁNÍ NEBEZPEČÍ
Obal skleněná lahvička
100% přírodní produkt 100%
Parfém fixativ, orientální tón
Pro profesionály Pro profesionály
Vůně zemitá

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

PAČULI

PAČULI

Pogostemon cablin - pačuli, Indonésie

Accessories

Customers who bought this product also bought: