You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Péče i pleť

Péče i pleť

Slunce krásně přes prázdniny svítilo a naše těla získala důležitou dávku vitamínu D . Nyní je třeba se postarat o pleť která si žádá péči.

Miluji náš zcela rostlinný ČISTÍCÍ OLEJ 3 v 1! Pleť hloubkově vyčistí, perfektně vyživí a je úžasný i jako pohodlná pleťová maska.
Čištění pleti: na navlhčenou pleť pleťovou vodou (ráda používám VŮNI PRO ŽENU - obsahuje krásně vonící Geranii) naneseme ČISTÍCÍ OLEJ 3 v 1, jemně vetřeme krouživým pohybem prstů a očistíme navlhčeným čistícím tamponem. Pleť je důležité čistit ráno i večer, případně přes den, dle potřeby.
 
Pleťová maska: Po vyčištění pleti ještě znovu naneseme Čistící olej 3 v 1 a necháme jej vstřebávat. Případný přebytek  setřeme po několika minutách kosmetickým tamponem nebo odsajeme ubrouskem.

Báječné OLIBANUM regenerační olej a pleťová maska s vůní vzácného kadidla je úžasným pleťovým olejem. Olibanu je již tradičně připisován preventivní protivráskový účinek. Doporučujeme jej mít ve své kosmetické výbavě. Kdykoliv si Vás zavolá, vetřete do pleti cca po 2-3 kapkách na každou tvář a rozetřete po obličeji.  
Pokud se rozhodnete doplnit kosmetickou výbavu i pleťovým olejem SOLLEA, pak si díky obsaženému karotenolu Vaše pleť i déle zachová opálené zabarvení.
Pleťové oleje vynikají svou lehkostí a snadnou vstřebatelností. Jejich hodnotné složení přirozeně vyživí pleť a umožní jí volně dýchat. Přírodní vůně těchto olejíčků příznivě ovlivní i Vaši psychiku. Vyberte si prostě ten, který Vám příjemně voní.

ŠÍPKOVÝ ČISTÍCÍ OLEJ je ideální pro čištění pleti s akné - pro kluky, holky i dospělé. Je třeba jej pravidelně, podle možností vícekrát denně (až 5x)  používat, nejméně však ráno a večer. Je možné jej v případě nečisté pleti používat i jako pleťovou masku. O šípkovém oleji je známo, že zlepšují stav jizviček. Na postižená místa lze po vyčištění lokálně nanášet Manukový gel.

NEUTRÁLNÍ HYDROFILNÍ OLEJ je další variantou pro čištění pleti. Jeho přirozenou vlastností je rozpustnost ve vodě. Při čištění pleti používáme pleťovou vodu, kterou můžeme nanést na pleť nebo kosmetický tampon. Společně s Neutrálním hydrofilním olejem pak na pleti utvoří mycí emulzi, kterou opláchneme nebo otřeme kosmetickým tamponem. Tento olej voní pouze přirozenou vůní rostlinných olejů. Lze jej doplnit Vaší oblíbenou silicí, například levandulí, růží, neroli nebo  jasmínem v jojobě.


Přejeme vám, aby byla vaše pleť vždy krásná a spokojená!
Vaše Eoné

Leave a Reply

All fields are required

Name:
E-mail: (Not Published)
Comment:

Blog Search

Blog Categories

Blog Archive

Recent Articles