You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Jak se starat o pleť náctiletých dívek?

Jak se starat o pleť náctiletých dívek?

Jak se starat o pleť náctiletých dívek?

Když mají náctileté dívky ještě pleť krásnou, používáme jen několik kapek (2 až 4) krásně vonícího PLEŤOVÉHO OLEJE RŮŽE JASMÍN, obvykle stačí jednou denně. Do čisté dlaně kápneme několik kapek pleťového oleje, rozetřeme a vetřeme do pleti.

Pletovy olej Ruze Jasmin

PLEŤOVÝ OLEJE RŮŽE JASMÍN má nádhernou vůni, vyrovnávající jin a jang, neboť Jasmín zde zastupuje jangovou - mužskou energii, a Růže jinovou - ženskou energii. Je tedy vhodný také pro ženy, které potřebují pomoc s vyvážením mužského a ženského principu. Růže propůjčuje něžnost a jasmín sílu.

Když se na pleti objeví akné, je třeba začít pleť čistit. Do péče o pleť přibereme ŠÍPKOVÝ ČISTÍCÍ OLEJ. Pleť v ideálním případě navlhčíme pleťovou vodou (není nutné), ŠÍPKOVÝ ČISTÍCÍ OLEJ před otevřením protřepeme, naneseme na čisté dlaně a vetřeme do obličeje, který tímto také jemně příjemně promasírujeme. Pak zbytek oleje setřeme kosmetickým tamponem. V případě většího výskytu akné používáme Šípkový čistící olej i jako pleťovou masku - tedy postup stejný jako u běžného čištění pleti, ale naneseme větší množství a necháme dle možností působit. Poté opět setřeme z pleti. Šípkový čistící olej také zjemňuje případné jizvičky na pleti.

PLEŤOVÝ OLEJE RŮŽE JASMÍN naneseme po vyčištění pleti, obvykle stačí menší množství, spíš pro jeho nádhernou vůni, neboť pleť výživu již dostala.

TYP: Ještě typ na dárek pro mladé dívky a ženy, které potřebují po náročném dni uvolnit mysl. ADÉL je tím kouzelným produktem, který, jak nám píší, vítají - jaho krásná vůně ve sprše oblaží mysl a odplaví napětí, je-li to třeba.PRO VŠECHNY, KDO TAKÉ PROPADLI NÁDHEŘE VŮNĚ RŮŽE S JASMÍNEM, JSOU ZDE NÁVODY NA SPRCHOVÝ OLEJ a bude již brzy návod na PARFÉM SE STEJNĚ KRÁSNOU VŮNÍ!

Vaše Eoné

Blog Search

Blog Categories

Blog Archive

Recent Articles