You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

SPRCHOVÝ OLEJ S VŮNÍ JASMÍNU A RŮŽE - HARMONIE ŽENSKÉHO A MUŽSKÉHO PRINCIPU

SPRCHOVÝ OLEJ S VŮNÍ JASMÍNU A RŮŽE - HARMONIE ŽENSKÉHO A MUŽSKÉHO PRINCIPU

Nádherná harmonická, okouzlující vůně, vytvořená synergií vůní RŮŽE a JASMÍNU, pomáhá harmonizovat mužský a ženský princip v nás. Pomáhá vyvažovat jinovou a jangovou polaritu.

Sprchový olej s touto krásnou vůní vyrobíme snadno:

do 100 ml NEUTRÁLNÍHO OLEJE koupelového & sprchového přidáme 10 až 20 kapek Růže v jojobě a 10 až 20 kapek Jasmínu v jojobě - rozpětí počtu kapek slouží požadované síle vůně výsledného sprchového oleje. Začneme na 10 kapkách růže v jojobě + 10 kapkách jasmínu, uzavřeme a protřepeme. Chceme-li silnější vůni, přidáváme vždy po stejném počtu kapek růže a jasmínu, a vůni postupně ladíme do požadované síly. Můžeme se i s olejem umýt a až podle potřeby přidávat na koncentraci.


(20 kapek se rovná cca 0,7 ml, 40 kapek silice se tedy rovná cca 1,5 ml v závislosti na velikosti kapek, hustoty oleje a velikosti a tvaru kapátka. 3 ml lahvička s růží v jojobě vám tedy vystačí asi na 400 ml sprchového oleje s vyšší používanou koncentrací.)

Chceme-li použít 100% silice, použijeme pouze 3 kapky Jasmínu a 3 kapky Růže OTTO a následně ladíme koncentraci vůně podobně, jako když používáme silice v jojobě.


Sada potřebných výrobků k výrobě cca 100 ml sprchového oleje s touto nádhernou vůní je zde, a výhodou je, že příště stačí zakoupit pouze NEUTRÁLNÍ OLEJ koupelový & sprchový, neboť silice v jojobě vydrží déle. Stejně tak 100% silice Růže i Jasmínu - tedy pokud je nespotřebujete jinak :-)

Krásné vyrovnané, harmonické dny s dokonalými vůněmi Vám přeje Eoné!

Blog Search

Blog Categories

Blog Archive

Recent Articles