You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

LEMONIA

Fresh produced

New product

směs 100% silic do kanceláře, prodejny, pracovny, ...

201,00 Kč


Historie ceny     Price history

Price history

LEMONIA

Our pricing is always guided by the principles of a fair price. We do not artificially move prices or brag about inflated percentages. You can always find price history for each product.

×

LEMONIA provoní vzduch v místnosti a současně pomůže zlepšit psychickou pohodu, koncentraci a kreativitu při duševní i manuální činnosti. Osvěžující, vitální a jiskrná vůně pomůže zejména v čase, kdy ubývá sluníčka jak v duši, tak na nebi. Působí jako jiskrná, občerstvující sprcha. LEMONII mohou využít i řidiči při únavě - přivonět k lahvičce nebo aplikovat 1 až 2 kapky na „stromeček“. Pozor na plastové povrchy interiéru auta! Každá přírodní silice je může poleptat.

Nakapejte na Mušličku – absorber a odpařovač v množství 6 až 20 kapek, podle velikosti místnosti. LEMONII je třeba aplikovat opakovaně, například 1 x za 3 dny. LEMONII můžete používat do aromalamp (pozor, pouze 3 kapky pro menší místnost), nebo na mističku s vodou (10 kapek) a nechat ji volně odpařovat. Ideální použití je všude tam, kde se potřebujete koncentrovat na svoji činnost – pracovny, kanceláře, úřední prostory, ale i pro dobrou náladu, například v prodejnách. Pozor, nikdy nepoužívejte neředěné na pokožku. Chraňte před dětmi. Chraňte oči. Esenciální oleje mohou poškodit plastové předměty i povrchy nábytku apod. Při potřísnění rukou silice pečlivě otřete do sucha. Voda je nerozpustí.

Osvěžení ovzduší napomáhá koncentraci
Obal skleněná lahvička
V domácnosti Pročištění vzduchu v pokojích i kancelářích
100% přírodní produkt 100%
Vůně citrusová, osvěžující, svěží, vysoké svěží tóny
Sledované vonné složky Citral, D-limonene, Linalooil

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

LEMONIA

LEMONIA

směs 100% silic do kanceláře, prodejny, pracovny, ...

Accessories

Customers who bought this product also bought: