You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

FOREST SALVE

Fresh produced

New product

The salve is intended for back and chest massage, it is suitable for dry itchy skin.

197,00 Kč

The salve contains essential oils of Australian eucalyptus, pine needle essential oil (eucalyptus and pine open communication pathways), lemon (cleaning properties) and red tangerine (tangerine brings joy).

It is intended for back and chest massage.

Regular use relieves unpleasant itching and dry skin.

Rub the salve gently to the chest or upper part of the back between shoulder blades. You can apply it on the soles too.

For itchy skin it needs to be applied over a longer period of time.

For highly sensitive skin, dilute a little quantity of the salve with grease, e.g. good quality lard, mix in your palm and apply on the skin.

V těhotenství ano
Koupel Příjemný pro děti, pro děti do 4 měsíců, pro děti od 5 měsíců, pro děti od 0 měsíců, pro děti od 6 měsíců, pro děti od 7 měsíců, pro děti od 8 měsíců, pro děti od 9 měsíců, pro děti od 1 roku, pro děti 3 roky +, pro děti 5 let +, pro děti od 10ti let
Šestinedělí ano
100% přírodní produkt 100%
Do sprchy pro masáže
Kojící ženy ANO
Vůně lesní, svěží, bylinná

Reviews

Grade 
12/06/2018
Vaše ohlasy ze starého webu

Napsali jste nám:
Dobrý den!

Ještě musím moc poděkovat za možnost používat Lesní balzám. Do dvou dnů vyčistí průdušky, kašel zůstává v krku a chvíli to trvá. Prakticky nemusím používat u rýmy kapky do nosu. Lesním balzámem natřu čelíčko, nos a kolem nosu. Udělám to tak 3-4 krát denně. Dýchací cesty se vyčistí a i noc je potom klidná. Balzám čistí i dutiny v hlavě. Samozřejmě natírat je potřeba několik dní a hodně pít teplý čaj, aby se vše mělo čím vyčistit. Pokud něco z toho nezvládnu včas a dost důsledně a začnou zlobit ouška, natírám i na, kolem a na začátek uvnitř ucha. A ouško samozřejmě do tepla pod vatu do šátku. Podařilo se mi tak rozehnat už několik zánětů středního ucha. Moje děti zatím nepoznaly píchání ucha, narozdíl ode mě. Mějte se krásně Jitka K.Napsali jste nám:Při rýmě mažu na noc kořen nosu a spánky, při kašli hrudník. Proti kašli nedávám dětem žádné sirupy, protože LESNÍ BALZÁM je jemný a přitom maximálně účinný.

  • 2 out of 2 people found this review useful.

Write a review

FOREST SALVE

FOREST SALVE

The salve is intended for back and chest massage, it is suitable for dry itchy skin.

Accessories

Customers who bought this product also bought:

Related products