You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Arganový olej panenský deodorizovaný BIO

Fresh produced

New product

Argania Spinosa, panenský olej, deodorizovaný. Surovina do kosmetiky.
ECOCERT

136,00 Kč

Olej z Arganového stromu, který roste pouze v polopouštních oblastech jihozápadního Maroka, je lisovaný za studena prvních plodů jader ořechu stromu argania spinosa. Tento velmi vzácný a mimořádně cenný olej je 100% přírodní organická látka bez konzervantů, s obsahem 0% cholesterolu. Pro jeho silné a omlazující účinky se mu říká i tekuté zlato nebo marocké zlato. Berbeři používají arganový olej po celá staletí při vaření, léčení i na kosmetické účely. Obsahuje 80% esenciálních nenasycených mastných kyselin, především Omega 9 a Omega 6, které jsou nenahraditelné pro růst, zdravý vývoj člověka a mozkovou činnost. BIO arganový olej má několikanásobně vyšší antioxidační potenciál než olivový olej. Obsahuje karotenoidy, fytosteroly a skvalen, který brání nadbytečné tvorbě cholesterolu. Výzkumy ukazují, že arganový olej zlepšuje regeneraci buněk, příznivě působí na kůži i vlasy. Arganový olej se vyznačuje i neobvykle vysokým množstvem vitamínů A, E a F. Téměř zázračné účinky tohoto výhradně přírodního produktu přispívají k dobrému zdraví a ochraně kůže před škodlivými vlivy znečistěného životního prostředí. Svým složením a chutí je arganový olej nezastupitelný v gastronomii. Použití do salátů, krémů, omáček, polévek..., na maso, kuřecí, ryby... těsně před dovařením.  Gastronomický arganový olej dodává jídlu jemnou ořechovo-sladkou chuť.

Právě v době těhotenství je důležité používat produkty bez obsahu chemických látek. Arganový olej je vyjímečný produkt, který při pravidelném používání velmi účinně pomáhá předcházet nepříjemným prasklinkám a trvalému poškození kůže v oblasti břicha, stehen a prsů.

Vhodný je nejen v období těhotenství, ale i po něm. Pravidelným natíráním arganovým olejem se namáháná kůže lépé vrátí do původního stavu.

Domácí výroba kosmetiky Surovina do kosmetiky
100% přírodní produkt 100%
Kvalita surovin PSP, suroviny z Produkce Šetrné k Přírodě (BIO)

Reviews

Grade 
12/06/2018
Vaše ohlasy ze starého webu

Arganový olej miluji místo krému na obličej. Stačí pár kapek a cítím osvěžení, pleť se mi zlepšila a vnímám omlazující efekt. Dobrě se vstřebává, proto nemám pocit mastnoty ani při aplikaci na ruce. Pracuji často na zahrádce a každý večer si dopřeji arganovou masku. Ruce i obličej se mi nevysušují.

  • 1 out of 1 people found this review useful.

Write a review

Arganový olej panenský deodorizovaný BIO

Arganový olej panenský deodorizovaný BIO

Argania Spinosa, panenský olej, deodorizovaný. Surovina do kosmetiky.
ECOCERT

Customers who bought this product also bought:

Related products