You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

PLEŤOVÁ VODA RŮŽE

Fresh produced

New product

Excelentní přípravek z květů růže pro všechny typy pleti, včetně pleti suché a dříve narozené :o)  ve skleněné lahvičce se sprejem.

160,00 Kč

Kromě velmi příznivého účinku na všechny typy pleti je úžasným pohlazením i pro duši. Růže je bylina lásky a má velmi vysoké vibrace. Přináší světlo do každé buňky a harmonizuje jejch funkci, udržuje mladistvý vzhled pleti. Je velmi vhodná při neklidu, tradičně se růže používá jako afrodisiakum. Literatura uvádí, že růže působí příznivě na ženský i mužský reprodukční systém. Za horka příjemně chladí.

Lavička je opatřena sprejem. Ráno a večer jemně postříkáme pleť a dekolt, poté necháme chvíli působit a následně pleť vyčistíme některým z čistících olejů (Čistící olej 3 v 1, Neutrální hydrofilní olej). Na navlhčený kosmetický tampon přidáme čistící olej a masážními tahy od středu obličeje provedeme čištění včetně očního okolí a dekoltu. Květovou vodu růže lze používat podle pocitu a potřeby i několikrát denně.
U dospívajících se pak používá v kombinaci s Šípkovým čistícím olejem, který je velmi vhodný pro pleť nečistou se sklonem k akné.

Vzorková / cestovní balení obal na cesty / vzorky
V těhotenství ano
K porodu ano
Šestinedělí ano
Na citlivou pokožku a pleť ano
Obal plast / sklo dle objemu
100% přírodní produkt 100%
Kojící ženy ANO
Vůně květinová

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

PLEŤOVÁ VODA RŮŽE

PLEŤOVÁ VODA RŮŽE

Excelentní přípravek z květů růže pro všechny typy pleti, včetně pleti suché a dříve narozené :o)  ve skleněné lahvičce se sprejem.

Accessories

Customers who bought this product also bought: