You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

30004

SADA K PORODU PRO MAMINKU A MIMINKO

Fresh produced

New product

Sada pro maminku a miminko do porodnice.

641,30 Kč

Sada pro maminku a miminko obsahuje dva masážní oleje pro celý průběh poroduMasážní olej Karité (20ml) pro první dobu porodní, Masážní olej Eugenia (10ml) pro druhou dobu porodní, dále ošetřující olej pro novorozeně na očištění tělíčka nebo přivítací masáž – Jojobový olej Přivítání (20ml), a nakonec Balzám na prsa (6ml) – přípravek na citlivé prsní bradavky. Všechny výrobky jsou přínosem pro psychiku maminky i miminka.

Vzorková / cestovní balení ano
V těhotenství příprava na porod
Koupel pro děti do 2 měsíců
K porodu ano
Obal plast / sklo dle objemu
100% přírodní produkt 100%

Reviews

Grade 
12/06/2018
Vaše ohlasy ze starého webu

Dotaz:
"Ze sady k porodu mi zbyl olej Eugenia – mohu ho prosím používat na spánky, na zátylek a na čelo? Pro celkové osvěžení a povzbuzení při každodenním zápřahu? Anebo raději ne? Jak mohu zbylou Eugenii případně využívat?

Odpověď:
Éterické oleje v Eugenii nebrání takovému použití, jak navrhujete. Základem je třezalkový olej a ten by se neměl používat, pokud je pokožka poté vystavena sluníčku. Ideálně jej použijte pro masáž zad, protože na páteř - bolesti páteře nebo jiné neuralgické bolesti - je absolutně špičkový. Na spánky, zátylek a čelo tedy pouze večer, kdy už se nechystáte na sluníčko. Třezalkový olej se používá PO pobytu na sluníčku, pro regeneraci spálené pokožky, ale nejsem si jistá, že přítomný éterický olej z hřebíčku, i když v maličké koncentraci, by nedráždil spálenou pokožku. V tom případě doporučuje jej nejdříve opatrně odzkoušet na malé plošce spálené pokožky.

Write a review

SADA K PORODU PRO MAMINKU A MIMINKO

SADA K PORODU PRO MAMINKU A MIMINKO

Sada pro maminku a miminko do porodnice.

Customers who bought this product also bought:

Related products

Pack content