You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

MUŠLIČKA

Vyrábímé čerstvé

Nový produkt

POKOJOVÝ ABSORBER A ODPAŘOVAČ SILIC

165,00 Kč

Mušlička je pokojový absorber a odpařovač silic. Je vyrobena ze speciálního materiálu, který vůni absorbuje a postupně uvolňuje do ovzduší.

Mušlička je na rozdíl od aromalampy bezpečná. Nepotřebuje žádný zdroj tepla, proto nehrozí popálení a můžete ji umístit i do dětského pokoje, stejně tak ale např. do skříně, na WC atd.

Z mušličky se uvolňuje jemnější vůně než z aromalampy, pokud byste její intenzitu rádi zesílili, umístěte mušličku na teplé místo. 

Dárkové balení obsahuje Mušličku, ručně vyrobenou skleněnou podložku z čirého skla a případně vonné silice. Přejete-li si také éterický olej, prohlédněte si, prosím, naše další nabídky mušliček. Můžete vybírat i z nabídky éterických olejů podle svého přání.

"

Podle velikosti prostoru nakapejte na mušličku 10 – 30 kapek. Vůně můžete střídat, i když mušlička ještě voní. Při výběru silic se nenechte omezovat nabídkou dárkových balení, můžete si objednat éterický olej podle vašeho výběru.

V domácnosti Pročištění vzduchu v pokojích i kancelářích
Parfém Bez přidaných éterických olejů

Aroma absorbery popis silic

Příbalový leták který získáte v každém balení Aroma absorberu si zde můžete stáhnout a přečíst. Najdete v něm stručný popis použití několika éterických olejů.

Ke stažení (262.92k)

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

MUŠLIČKA

MUŠLIČKA

POKOJOVÝ ABSORBER A ODPAŘOVAČ SILIC

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Související produkty