You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

MUŠLIČKA

Vyrábímé čerstvé

Nový produkt

POKOJOVÝ ABSORBER A ODPAŘOVAČ SILIC

168,00 Kč

Mušlička je pokojový absorber a odpařovač silic. Je vyrobena z čisté přírodní anorganick látky, která vůni absorbuje a postupně uvolňuje do ovzduší.

Mušlička je na rozdíl od aromalampy bezpečná. Nepotřebuje žádný zdroj tepla, proto nehrozí popálení a můžete ji umístit i do dětského pokoje, stejně tak ale např. do skříně, na WC atd.

Z mušličky se uvolňuje jemnější vůně než z aromalampy, pokud byste její intenzitu rádi zesílili, umístěte mušličku na teplé místo. 

Dárkové balení obsahuje Mušličku, ručně vyrobenou skleněnou podložku z čirého skla a případně vonné silice. Přejete-li si také éterický olej, prohlédněte si, prosím, naše další nabídky mušliček. Můžete vybírat i z nabídky éterických olejů podle svého přání.

"

Podle velikosti prostoru nakapejte na mušličku 10 – 30 kapek. Vůně můžete střídat, i když mušlička ještě voní. Při výběru silic se nenechte omezovat nabídkou dárkových balení, můžete si objednat éterický olej podle vašeho výběru.

Mušličku, kterou již potřebujete znehodnotit, lze vyhodit do komunálního odpadu nebo rozdrtit a dát na zahrádku. Materiál je zcela přírodní a bezpečný, i s ohledem na životní prostředí.

V domácnosti Pročištění vzduchu v pokojích i kancelářích
Parfém Bez přidaných éterických olejů

Aroma absorbery popis silic

Příbalový leták který získáte v každém balení Aroma absorberu si zde můžete stáhnout a přečíst. Najdete v něm stručný popis použití několika éterických olejů.

Ke stažení (262.92k)

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

MUŠLIČKA

MUŠLIČKA

POKOJOVÝ ABSORBER A ODPAŘOVAČ SILIC

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Související produkty