You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Obchodní podmínky platné od 27. 1. 2020

Balíčky zasíláme poštou, GLS, Zásilkovnou nebo je možné si je vyzvednout u nás, v Krásné Lípě.

Množství objednaných výrobků není omezeno.

Objednané zboží předáváme přepravci zpravidla do 2-3 dnů, nejdéle však do 7 pracovních dnů od přijetí objednávky nebo od data zaplacení v případě platby předem.

Platba předem: po zaplacení již není možno obsah balíčku měnit!

Prosíme zákazníky, aby případnou reklamaci uplatnili písemně.


POŠTOVNÉ, DOBÍRKA A SLEVY PRO BĚŽNÉ ZÁKAZNÍKY v České republice

Kosmetiku zasíláme dobírkou nebo po předchozí platbě.

Při hodnotě objednávky do 1200Kč vč. DPH platí zákazník poštovné. Vlastní odběr v Krásné Lípě je zdarma.

Při hodnotě objednávky od 1201Kč vč. DPH získáte poštovné u Zásilkovny zdarma!

Při hodnotě objednávky od 2300Kč vč. DPH získáte poštovné zdarma u všech nabízených dopravců!

ZPŮSOB PLATBY


Při platbě předem převodem: ZDARMA

Při platbě dobírkou: 45Kč vč. DPH (Dobírka možná pouze při zaslání GLS nebo ČP.)

SLEVY:
Při součtu zaplacných objednávek 5000 Kč získává registrovaný zákazník 10% slevu na celou další objednávku. (Nevstahuje se na dárkové kupony a online produkty.)


POŠTOVNÉ, DOBÍRKA A SLEVY PRO BĚŽNÉ ZÁKAZNÍKY na Slovensku

Kosmetiku zasíláme dobírkou nebo po předchozí platbě.

Při hodnotě objednávky do 2000Kč vč. DPH:
Doprava u ČESKÉ POŠTY: 235,-Kč včetně DPH.
Doprava u GLS: 160,-Kč včetně DPH.
Doprava u ZÁSILKOVNY: 98,-Kč včetně DPH.

Při hodnotě objednávky od 2001Kč vč. DPH:
Doprava u ČESKÉ POŠTY: 75,-Kč včetně DPH.
Doprava u GLS ZDARMA.
Doprava u ZÁSILKOVNY ZDARMA.

ZPŮSOB PLATBY
Při platbě předem převodem: ZDARMA

Při platbě dobírkou u ČESKÉ POŠTY: 150,-Kč včetně DPH. (Za měnový převod EUR-CZK při dobírce je třeba počítat s poplatkem cca 5 EUR přímo na dodací poště.)
Při platbě dobírkou u GLS: 90,-Kč včetně DPH.
Při zasíláním ZÁSILKOVNOU není možné platit dobírkou.

SLEVY:
Při součtu zaplacných objednávek 5000 Kč získává registrovaný zákazník 10% slevu na celou další objednávku. (Nevstahuje se na dárkové kupony a online produkty.)

Máte-li bydliště na Slovensku, ale přejete-li si zaslat výrobky do Čech, platí pro Vás poštovné jako pro Českou republiku. Žádáme vás ale, aby jste následně neměmili adresu doručení na Slovensko, neboť bychom byli nuceci rozdíl cen požadovat.


SPOLUPRÁCE S VELKOOBCHODNÍKY

Máte-li Živnostenský list nebo IČO na odpovídající předmět činnosti (masáže, nákup a prodej, rehabilitace, výuka a kurzy v příbuzné oblasti, porodní asistentky, duly) rádi Vám na požádání obchodní podmínky pro velkoodběratele zašleme. Kontaktujte nás prosím na: eone@eone.cz

Množstevní slevy pro velkoobchodníky platí pouze pro objednávky zaslané přes e-shop webu Eoné s vašim stále stejným přihlášením. Všechny objednávky uskutečněné mimo objednávkový systém vašeho přihlášení na webu www.eone.cz není možné do množstevních slev započítat. Slevy generuje e-shop dle uskutečněných objednávek.

SKLADOVÁNÍ VÝROBKŮ

Kosmetiku chraňte před přímým slunečním zářením. Pokud některé výrobky zrovna nepoužíváte (Lesní balzám, Imuna apod.), uskladněte je raději na chladnějším místě.


NESPOTŘEBOVANÉ KOSMETICKÉ PŘÍPRAVKY S PROŠLOU EXPIRACÍ

Nespotřebované kosmetické přípravky lze vyhodit do komunálního odpadu.

NESPOTŘEBOVANÉ ÉTERICKÉ OLEJE

Nespotřebované éterické oleje vyhazujte do nebezpečného odpadu, protože i 100% éterické oleje z rostlin legislativa zařadila do chemických látek s různými výstražnými značkami. Lepším způsobem je jejich použití na absorbery/odpařovače Eoné, nebo je kapeme do vody na umývání podlahy apod. Mají antimikrobiální účinky a navíc pěkně voní.


PROPAGAČNÍ MATERIÁLY

Katalogy jsou určeny pro konečné zákazníky. V závislosti na odběru a Vašich potřebách je od nás obdržíte zdarma.
Napište si prosím, o kolik katalogů máte zájem.


REKLAMAČNÍ ŘÁD

Reklamaci je možno uplatnit současně se zasláním výrobku, kterého se reklamace týká bezprostředně po jeho převzetí. Etiketka s datem spotřeby musí být zachována, jinak není možno oprávněnost reklamace posoudit.
Obaly je možné reklamovat pouze v případě jejich poškození při přepravě. Odběratel je povinen iniciovat sepsání zápisu o škodě přímo na místě s řidičem a nahlásit škodu dodavateli do 48 hodin po zjištění škody. Pro úspěšné vyřízení reklamace poškození zásilky při dopravě je nutné zachovat pro posouzení i přepravní obal zásilky.
V případě rozbitého obalu po pádu výrobku nám poškozený obal prosím zašlete, jinak nám výrobce oablů reklamaci neuzná a nedomůžeme se lepší kvality obalů. Předem děkujeme.
Prosíme zákazníky, aby případnou reklamaci uplatnili písemně na eone@eone.cz.


ODSTOUPENÍ OD KUPNÍ SMLOUVY (vrácení zboží)

Kupující má právo podle odstavce 6 novely občanského zákoníku č. 367/2000 odstoupit od smlouvy do 14-ti dnů od převzetí zboží. Pokud se tak rozhodne, musí nepoškozené zboží, bez známek užívání nebo opotřebování, v původním obalu poslat zpět v uvedené lhůtě (určující je datum odeslání). Po obdržení vráceného zboží, prodávající nejpozději do 15-ti dnů zákazníkovi vrátí zpět odpovídající částku předem dohodnutým způsobem.
Kupující nemůže odstoupit podle odstavce 7 od kupní smlouvy:
1) na poskytování služeb, jestliže s jejich plněním bylo s jeho souhlasem započato před uplynutím lhůty 14 dnů od převzetí plnění.
2) na dodávku zboží nebo služeb, jejichž cena závisí na výchylkách finančního trhu nezávisle na vůli dodavatele,
3) na dodávku zboží upraveného podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu, jakož i zboží, které podléhá rychlé zkáze, opotřebení nebo zastarání.
4) na dodávku audio a video nahrávek a počítačových programů, porušil-li spotřebitel jejich originální obal,
5) na dodávku novin, periodik a časopisů,
6) spočívajících ve hře nebo loterii.

Prodávájící má možnost odstoupit od smlouvy v případě, že již není zboží skladem a při zjevných technických chybách systému zobrazování cen.

OBALY

Servisní poplatek za zajištění zpětného odběru a využití obalového odpadu, který byl uhrazen na základě smlouvy s EKO-KOM a.s. pod číslem EK-F05070022 je zahrnut v ceně.

Máte-li dotazy volejte 00 420 412 384 497 od 8 do 15 hod., nebo pište na e-mail: eone@eone.cz


PROHLÁŠENÍ O OCHRANĚ OSOBNÍCH ÚDAJŮ:

Společnost Eoné kosmetika s.r.o., provozovatel internetového obchodu eone.cz, prohlašuje, že veškeré osobní údaje jsou považovány za přísně důvěrné a je s nimi nakládáno v souladu se zákonem č. 101/2000Sb. V žádném případě neposkytujeme tyto údaje třetí straně.


Prodejní místa

Mapa ČR Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Zlínský kraj Jihomoravský kraj Vysočina Pardubický kraj Liberecký kraj Králové-hradecký kraj Jihočeský kraj Ústecký kraj Karlovarský kraj Plzeňský kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj

Informace

Výrobci

Slevy

Suroviny

Štítky