Éterické oleje jsou kouzelné a dokáží ovlivňovat naše emoce, působí na naše tělo a při správném použití jsou velice užitečné. Výběrem vůní, které nám voní se dozvíme více o nás samých a našem aktuálním stavu–rozpoložení, kterého si třeba nejsme ani zcela vědomi. Vedou nás a doslova diagnostikují náš stav a to, co momentálně potřebujeme. AROMADIAGNOSTIKA nám tedy pomáhá poznat sebe sama.

Přijďte se dovědět, jak je použít pro svoji vlastní pohodu.

   Kam? Do naší provozovny Luběnice (poblíž Lutína u Olomouce).

   Kdo? Ženy, muži a děti (které jsou schopny samostatně vnímat pokyny a následovat je). Počet účastníků kurzu je omezen na 10 osob.

   Kdy? Termíny k dispizici najdete v názvu jednotlivých kurzů. (V případě zájmu o jiný termín než nabízený nás prosím kontaktujte na email ZDE.)

   Co budeme dělat? Ovoníte několik silic a zjistíte rozdíly mezi nimi, jak na vás působí, vyberete si ty nejvoňavější a vyrobíte pomocí Jojobového oleje vlastní parfém do roll-onu. Dozvíte se tím hodně o sobě a více o světě vůní, které nás provázejí od narození.

   S sebou? Dobrou náladu, možná něco na vlastní poznámky, zvídavost. Budeme mít krátkou přestávku, můžete si tedy vzít něco malého na svačinu.

Parkování: na návsi a na ulici před domem. V případě, že budete potřebovat odvoz z Lutína (autobus) nebo Slatinic (vlak), dejte nám prosím vědět.

Jak si zajistím místo v kurzu? Objednejte a zaplaťte si místo ve vybraném termínu kurzu.

Vše pro vás nachystáme a těšíme se na vás!