Filtrovat podle
Cena
Použití
Složení
více... méně
Pro děti
V těhotenství
K porodu
Šestinedělí
Kojící ženy
Na citlivou pokožku a pleť
Ochrana pleti
Vzorková / cestovní balení
Přírodní složky v produktu
Kvalita surovin
Kategorie
Parfém
Vůně
více... méně
Výroba kosmetiky
Osvěžení ovzduší
V domácnosti
Obal
Sledované vonné složky
Vnitřní užití
Upozornění
Filtr

Katalog

Přirozená péče darovaná Matkou Přírodou

Podkategorie

 • Pleť

  Přírodní kosmetika pro krásnou zdravou pleť

  Krásná zdravá pleť potřebuje kvalitní péči a dokonalé přírodní suroviny.

  Eoné pracuje čistým způsobem pouze s nejkvalitnějšími dary přírody a na základě Vašich objednávek vyrábíme čerstvou, čistou, krásnou, živou kosmetiku pro Vaši pleť a spokojenou a šťastnou mysl.

 • Pokožka

  To nejlepší z přírody do koupele i sprchy, pro hebké ruce, šťastnou mysl, krásné zdravé vlasy ... nádhernou osobní vůni.

  Pro laskavou posvátnou atmosféru celé rodiny.

 • Děti

 • Těhotenství, Porod,...

  Rostlinná kosmetika pro nastávající maminky a období před porodem, v jeho průběhu i po příchodu miminka na svět

 • Aroma Doma

  Silice – éterické oleje, rostlinné oleje a jiné suroviny pro domácí výrobu kosmetiky, parfémů a dalších voňavých radostí.

 • Základní rostl. oleje,...

  Čistě rostlinné, vysoce kvalitní oleje, za studena lisované, pro vyživení pleti a pokožky. Jejich kvalita převyšuje obvyklé oleje užívané v kuchyni. Neutrální oleje, mléka a gely neobsahují přidané silice. Voní přirozeně svými typickými vůněmi a jsou vhodné pro citlivjejší osoby, které jakoukoliv vůni hůře snášejí. 

 • Všem ženám
 • Slunce a pokožka
 • Super dárek

  Krásné dárky, které potěší a provoní den....

 • Obaly a Ostatní
 • AKCE

  NAKUPUJTE VAŠE OBLÍBENÉ VÝROBKY SE SLEVOU!

  Kosmetiku vyrábíme čerstvou dle Vašich objednávek. Občas se ale stane, že nám některé výrobky zůstanou déle na skladě. Tyto kusy pak nabízíme s označením ZACHRAŇ PRODUKT. Díky tomu, že produkty u nás skladujeme za ideálních podmínek (v chladu, suchu a bez přístupu světla), jejich trvanlivost klesá mnohem pomaleji, než je počítáno při stanovování doporučené doby spotřeby u zákazníka. Za jejich kvalitu proto stále ručíme a dle našich zkušeností vydrží i mnohem déle, než je uvedená doporučená doba spotřeby.

  OSTATNÍ produkty v kategorii AKCE jsou ve slevě z jiného důvodu. Třeba proto, že jsme pro Vás mohli nakoupit tak velké množství surovin, že jsme dosáhli na výhodnější cenu ;-)

 • KURZY

  KURZY AROMADIAGNOSTIKA PŘÍRODNÍ SILICE EONÉ

  Éterické oleje jsou kouzelné a dokáží ovlivňovat naše emoce, působí na naše tělo a při správném použití jsou velice užitečné. Výběrem vůní, které nám voní se dozvíme více o nás samých a našem aktuálním stavu–rozpoložení–kterého si třeba nejsme ani zcela vědomi. Vedou nás a doslova diagnostikují náš stav a to, co momentálně potřebujeme. AROMADIAGNOSTIKA nám tedy pomáhá poznat sebe sama.

  Přijďte se dovědět, jak je použít pro svoji vlastní pohodu.

     Kam? Do naší provozovny v Luběnicíc - malé obce poblíž Olomouce. Počet účastnílků kurzu je omezen pouze na 10 osob

     Kdo? Ženy, muži a děti (které jsou schopny samostatně vnímat pokyny a následovat je).

     Kdy? Termíny k dospizici najdete v názvu jednotlivých kurzů. (V případě zájmu o jiný termín než nabízený nás prosím kontaktujte na email ZDE.)

     Co budeme dělat? Ovoníte několik silic a zjistíte rozdíly mezi nimi, jak na vás působí, vyberete si ty nejvoňavější a vyrobíte pomocí Jojobového oleje vlastní parfém do roll-onu. Dozvíte se tím hodně o sobě a více o světě vůní, které nás provázejí od narození.

     S sebou? Dobrou náladu, možná něco na vlastní poznámky, zvídavost. Budeme mít krátkou přestávku, můžete si tedy vzít něco malého na svačinu.

  Parkování: na návsi a na ulici před domem. V případě, že budete potřebovat odvoz z Lutína (autobus) nebo Slatinic (vlak), dejte nám prosím vědět.

  Jak si zajistím místo v kurzu? Objednejte a zaplaťte si místo ve vybraném termínu kurzu.

  Vše pro vás nachystáme a těšíme se na vás!