You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Eoné design

Vítejte ve světě české, celostní, vysoce kvalitní, ručně vyráběné kosmetiky z těch nejlepších surovin, které nám dává Matka Příroda.

Eoné design


Eoné vznikla na přelomu tisíciletí s primárním zaměřením na zdravou péči o těhotné ženy a jejich děti. Postupně rozšířila své výrobky i na péči o pleť, tělo i duši celé rodiny. Pleťové oleje a krémy, sprchové oleje, balzámy, a další.

Eoné přírodní kosmetika pro těhotenství


Těhotenství ženy bývá zlomovým okamžikem v životě. Žena bývá citlivější a zpravidla se obrací ke kvalitě. A právě v tomto období často objeví Eoné.


Eoné provází ženu svými pečujícími výrobky  od počátku těhotenství, při porodu i po něm. Myslíme i na péči o maminku, na kterou se často zapomíná. I zde je Eoné průvodcem, pomocníkem a pečovatelem.

Eoné přírodní kosmetika pro miminka


Jemnou, pečující, praktickou kosmetiku vyrábí Eoné také pro novorozené miminko. Od první koupele a podplenkové hygieny až po balzámy a oleje pro celé období dětství, až do dospělosti.


Dospívající děti, ženy i muži u nás najdou přírodní péči o pleť, pokožku, vlasy, intimní hygienu - zdravou péči o celé tělo. Návody, suroviny a obaly pro vlastní tvorbu domácí kosmetiky, vůně k učení, práci i relaxaci.


Rostlinné oleje, které Eoné používá pro výrobu kosmetiky svou kvalitou převyšují ty, s jakými obvykle pracujeme v kuchyni. Pokožka potřebuje tu nejlepší péči a kvalitní oleje jí poskytují vitaminy, enzymy a další prospěšné látky.

Eoné čisté přírodní silice - éterické oleje


Éterické oleje Eoné jsou zcela přírodní, neupravované a tak mívají z každé sklizně trošku jinou vůni. Jejich vůně závisí na oblasti pěstování a skladbě půdy v daném  místě a roce, na tom, kolik slunečního svitu a deště rostliny v daném roce měly.


Vůně nás provázejí na každém kroku. Doma i v kanceláři. Jejich správný výběr a použití udělá doslova zázraky. Naladí prostor, ve kterém se pak cítíme skvěle. I tady Vás provází Eoné se svými AROMA FLAKONY i AROMA ABSORBERY - odpařovači vůní a vysoce kvalitními éterickými oleji z celého světa. Vychutnáte si tak levanduli z divokého sběru z Alp v Provence, certifikovanou růži z Bulharska a další úžasné vůně.


Své receptury Eoné vytváří holisticky. To znamená, že všechny výrobky cíleně působí na člověka jako celek. Na krásu těla, pohodu emocí, radost mysli i na energetická centra těla. Vůně výrobků jsou výsledkem kompozice rostlinných a éterických olejů. Svoji úlohu mají také energie drahých kamenů a ruční láskyplná výroba všech výrobků Eoné pro děti i dospělé.

Eoné péče o intimní hygienu žen i dívek


Eoné pro Vás své výrobky vytváří s tou největší péčí, láskou a radostí. Při celém procesu výroby myslíme i na životní prostředí. EONÉ SLOUŽÍ VÁM I VAŠIM DOMOVŮM.

Těšíme se, že Vás budeme hýčkat a provázet každým dnem.

Vyberte si, a my Vám vše rádi, s láskou, čerstvé ručně vyrobíme, pečlivě zabalíme a zašleme.

Vaše Eoné


Archiv blogu

Žádné novinky

Zobrazit vše

Prodejní místa

Mapa ČR Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Zlínský kraj Jihomoravský kraj Vysočina Pardubický kraj Liberecký kraj Králové-hradecký kraj Jihočeský kraj Ústecký kraj Karlovarský kraj Plzeňský kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj

Informace

Výrobci

Slevy

Suroviny

Štítky