You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

NEUTRÁLNÍ OLEJ koupelový & sprchový

Vyrábímé čerstvé

Nový produkt

Mycí olej bez přídavku silic, vhodný pro citlivou pokožku, atopiky, děti i dospělé. 

Také pro individuální přípravu mycího oleje přidáním silic podle doporučení aromaterapeuta.

243,00 Kč


Historie ceny     Historie ceny

Historie ceny

NEUTRÁLNÍ OLEJ koupelový & sprchový

Naše cenotvorba se pokaždé řídí zásadami férové ceny. Nehýbeme uměle cenami a nechvástáme se přestřelenými procenty. U každého produktu vždy najdete historii ceny.

×

Oleje bez přídavku silic jsou vhodné i pro nejmenší děti, při sklonu k atopickému ekzému, lupénce i při přecitlivělosti.

Na pokožku působí blahodárně, nevysouší ji, velmi jemně ji umývají a současně zachovávají přirozený ochranný plášť pleti i sliznice.

K půllitrovému objemu lze přikoupit dávkovací pumpičku.

Do neutrálních olejů je možné přidat silice podle vlastního výběru (borovice, levandule, pomeranč...) a tím si vytvořit svou vlastní, originální lázeň či voňavou sprchu. Dávkování na 1 lžíci, cca 20 ml (jedna dávka do koupele) neutrálního oleje (maximálně):

Děti do 6 měsíců a těhotné v 1. trimestru: Silice nepoužívat

Děti od 6 do 10 měsíců: 1 kapka

Děti od 10 měsíců do 2 let a těhotné v 2. a 3. trimestru: 2 kapky

Děti od 2 do 4 let: 3 kapky

Děti od 4 do 7 let: 4 kapky

Děti od 7 let: 5 kapek

Dospělí: 8 kapek

Dbejte rad aromaterapeuta, do koupele či sprchy lze použít pouze některé silice/éterické oleje.

Vzorková / cestovní balení ano
V těhotenství ano
Pro děti Příjemný pro děti
Šestinedělí ano
Na citlivou pokožku a pleť ano
Výroba kosmetiky Základní báze kosmetiky
Obal plastová lahvička
Přírodní složky v produktu Obsahuje pouze přírodní složky včetně upraveného olivového oleje
Použití Do sprchy i do koupele
Kojící ženy ANO
Vůně bylinná

Recenze

Známka 
2018-12-06
Vaše ohlasy ze starého webu

K atopickému ekzému:

Jedna naše zákaznice nám sdělila následující zkušenosti s ošetřováním ekzematické pokožky svojí 1,5 leté dcerky:

Když Zuzanku koupu, nejprve ji navlhčím sprchou, pak celé tělo namažu buď Neutrálním koupelovým a sprchovým olejem nebo Delfínkem nebo Gravitou. (cca 1 čajovou lžičku na celé tělo), potom nechám napouštět vanu. Zdá se mi to účinnější, než dát olej jen do vody, ochranný film je mnohem silnější, protože čistá voda sama o sobě kůži vysušuje.

Po koupeli do ještě vlhké kůže opět vetřu Neutrální koupelový olej a nejsušší místa (zápěstí, kolínka) pak ošetřím jemnou vrstvou Lalia. Tato kombinace je naprosto úžasná, nic lepšího jsem nenašla:)))))).

Když se Zuzance kůže zhorší, tak ji Neutrální koupelový olej do vlhké kůže vtírám 2 x denně (ráno jen rychlá sprcha). Když je kůže dobrá, stačí jen večerní ošetření.

Neutrální koupelový olej je naprosto nenahraditelný, protože umí promastit do hloubky - to je pro ekzematiky zásadní, rychle vsakuje - nezůstává mastný film. Pro optimální výsledek je důležité mazat vždy jen na vlhkou kůži. Lalium ošetří nejsušší místa (promastí a zahojí praskliny a stroupky po škrábání).

Neutrální koupelový olej a Lalium to je dle mé zkušenosti nejlepší kombinace pro ošetření ekzematické kůže (atopický ekzém).

Při svědivém ataku (v noci, na rukou - zápěstí a předloktí), opláchnu ruce studenou vodou, potom namažu Laliem, na to Manukovým gelem a foukám (kvůli ochlazení a uklidnění svědění). Většinou zabere tato kombinace na poprvé (max. na potřetí) a když ani to ne...funguje jen odvrácení pozornosti... tzn.: v noci rozsvítím světlo, vytáhneme knížky a hračky a až se svědění uklidní jdeme opět spát :o). Ale to se stává už jen velmi zřídka, když Zuzanka sní nějakou novou potravinu, na kterou alergicky zareaguje.

Jsem přesvědčená, že při léčbě ekzému je velmi důležité zjistit "co tělu vadí" a těmto potravinám se vyhýbat a stejně důležité je ošetřovat kůži maximálně šetrně - přírodně a účinně :o)).

Zuzance se objevil atopický ekzém ve 3 měsících. Nejprve na obličeji, postupně na celém těle (pleť byla zarudlá, popraskaná a mokvavá). Nějakou dobu jsme se trápili a zkoušeli všechno, co nám kdo poradil. Když měla Zuzanka 6 měsíců, začala jsem při kojení držet bezlepkovou a bezmléčnou dietu a kůži jsem ošetřovala jen kosmetikou Eoné. Výsledek se dostavil velmi rychle a dnes má Zuzanka krásnou pleť :o).

Miluji kosmetiku Eoné :))). Mějte se moc hezky. Vaše Plavíla


P.S. Masti na předpis obsahují kromě hormonů (kortikoidy)také syntetické parfémy. Na ekzém bývá doporučována kosmetika (nesmíme citovat značky) na promazávání celého těla – je to lehký hydratační krém, který je šetrný, ale používání 2x denně na celé tělo vyjde docela draze. Na suchá místa lokálně bývá doporučována (nesmíme citovat značky) - velmi mastná mast, ale na bázi vazelíny z ropy (vazelína z ropy ucpává póry, Kůže nedýchá a postupně ještě více degeneruje). Na mokvavá místa je z (nesmíme citovat značky), který desinfikuje a vysušuje, ale dle mé zkušenosti přesušuje kůži (konzistencí připomíná zinkovou mast). Já žádné hormonální masti nepoužívám. Mokvavá místa jsem ošetřovala místo (nesmíme citovat značky) Manukovým gelem, hydratační krém na celé tělo (nesmíme citovat značky) jsem nahradila Neutrálním koupelovým a sprchovým olejem a mastnou mast (nesmíme citovat značky) přírodním a hojivým Laliem :o)).

Napsat recenzi

NEUTRÁLNÍ OLEJ koupelový & sprchový

NEUTRÁLNÍ OLEJ koupelový & sprchový

Mycí olej bez přídavku silic, vhodný pro citlivou pokožku, atopiky, děti i dospělé. 

Také pro individuální přípravu mycího oleje přidáním silic podle doporučení aromaterapeuta.

Příslušenství

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Související produkty