You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

AROMA FLAKON

skladem

Nový produkt

Pro vůní doma i v kanceláři.

K zavěšení nebo jako stolní odpařovač.

Éterický olej není součástí tohoto balení, vyberte si jej z naší nabídky.

124,00 Kč


Historie ceny     Historie ceny

Historie ceny

AROMA FLAKON

Naše cenotvorba se pokaždé řídí zásadami férové ceny. Nehýbeme uměle cenami a nechvástáme se přestřelenými procenty. U každého produktu vždy najdete historii ceny.

×

Potřebujeme-li intenzivní vůni v jakémkoli prostoru (vstup do bytu, kanceláře, na toaletě...) použijeme AROMA FLAKON Eoné. V balení naleznete:

 • Aroma flakon (1 nebo 2 ks, podle zvolené varianty)
 • odpařovací tyčinky pro stolní variantu
 • dřevěný uzávěr se stužkou pro zavěšení (1 nebo 2 ks, podle zvolené varianty)
 • návod k éterickým olejům

Je pouze na Vás, zda aromaflakon umístíte na vodorovnou plochu nebo zavěsíte.

Éterické oleje nejsou součástí tohoto balení, doporučujeme vybrat si kvalitní éterické oleje z široké nabídky Eoné. 10ml éterického oleje vystačí přibližně na 3 měsíce.

Používáme kdekoliv v bytě, v kanceláři, v autě (s dřevěným uzávěrem, abychom zabránili vylití).

Doporučujeme stolní variantu doplnit podložkou (malý skleněný či porcelánový talířek), aby případné potřísnění éterickým olejem nepoškodilo plochu pod flakonkem.

V dětském pokoji můžeme takto pomalu odpařovat silice pro čištění vzduchu, například eukalyptus citronovonný, či jehličnany (smrk, borovice, jedle) nebo mandarinku červenou pro klidnější spánek. Pozor na vylití, u varianty s tyčinkami. Z hlediska bezpečnosti je třeba, aby byl AROMA FLAKON z dosahu dětí!

V kancelářích a u počítačů doporučujeme pomerančovou silici pro zlepšení prostředí u monitorů (záporné ionty) a také citronovou či rozmarýnovou silici pro lepší aktivitu mozku.

Při kašli a nachlazení lze používat různé druhy eukalyptů, jehličnanů, mateřídoušku ….. Možnosti jsou velmi široké. Stačí se podívat do literatury, která silice (éterický olej) je vhodná právě pro tento prostor.

Varianty použití AROMA FLAKONU:

STOLNÍ ODPAŘOVAČ

 • Při této variantě nepoužijete dřevěný uzávěr.
 • Asi do výše 2/3 objemu AROMA FLAKONU nakapejte éterický olej, otřete ubrouskem případné potřísnění flakonku, vložte odpařovací dřevěné tyčinky a takto připravený AROMA flakonek postavte na bezpečné místo, kam nedosáhnou všetečné děti. Tyčinky velmi rychle nasáknou éterickým olejem a vlivem pokojové teploty dochází k jeho průběžnému odpařování
 • Doplňování éterického oleje (esence, silice) provádějte vždy na podložce, například na talířku, aby nedošlo k poškození nábytku v případě, že silice kápne vedle flakonku.
 • Nasáklé tyčinky odkládejte na skleněnou či porcelánovou podložku (například talířek), protože rostlinný éterický olej by mohl poškodit povrch nábytku nebo spotřebičů.
 • Změna vůní:   Pokud ještě budou tyčinky nasáklé původní esencí, nechejte je alespoň jeden den odpařovat na „sucho“ a poté flakonek naplňte asi do 2/3 novým éterickým olejem.


 FLAKONEK K ZAVĚŠENÍ

 • Při této variantě nepoužijete dřevěné tyčinky.
 • Naplňte AROMA FLAKON Eoné éterickým olejem a otřete ubrouskem případné potřísnění. Poté uzavřete flakon přiloženým dřevěným uzávěrem a zavěste jej na zvolené místo.
 • Flakon lze doplňovat podle potřeby kvalitním éterickým olejem.
 • Pro zvýšení intenzity odpařování můžete uzavřený flakon krátce podržet dnem vzhůru.  Uvidíte, jak se dřevěný uzávěr zvlhčí. Náplň balení vystačí přibližně na 3 měsíce.
Osvěžení ovzduší ano
Obal skleněná lahvička
V domácnosti Pročištění vzduchu v pokojích i kancelářích
Přírodní složky v produktu 100%
Použití na vlastní kompozici olejů

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

AROMA FLAKON

AROMA FLAKON

Pro vůní doma i v kanceláři.

K zavěšení nebo jako stolní odpařovač.

Éterický olej není součástí tohoto balení, vyberte si jej z naší nabídky.

Příslušenství

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Související produkty