You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

LAVANDIN SUPER

Vyrábímé čerstvé

Nový produkt

Lavandin je kultivar levandule. Zatímco levandule pravá vytváří na stonku pouze jedno květenství, lavandin jich vytváří více. Výnosnost éterického oleje je pak vyšší, proto jsou lavandiny cenově příznivější než levandule.

129,00 Kč


Historie ceny     Historie ceny

Historie ceny

LAVANDIN SUPER

Naše cenotvorba se pokaždé řídí zásadami férové ceny. Nehýbeme uměle cenami a nechvástáme se přestřelenými procenty. U každého produktu vždy najdete historii ceny.

×

Lavandin má podobné účinky jako levandule. Je tedy, podobně jako levandule, takovou malou lékárnou a je vhodné ji mít u sebe „pro strýčka Příhodu“.

Od levandule se liší obsahovými látkami, lavandiny obsahují například více 1,8 cineolu. Lavandiny i levandule patří podle odborné literatury k bezpečným, nedráždivým, relaxačním, éterickým olejům.

Tato silice je podle odborné literatury vhodným prostředkem na cestu do lesa, na chatu, do přírody, protože ji můžete používat proti obtížnému hmyzu. Velmi malé množství lavandinu (1 kapku) naneste na ruce, a poté dlaněmi pohlaďte odkryté části těla. U dětí do 3 let raději smíchejte lavandin s rostlinným olejem v poměru 1:2.

V případě štípnutí komáry, vosou, včelou naneste na postižené místo co nejdříve asi 3 kapky silice, po chvíli několikrát opakujte. Ne kolem očí!!!

Doporučuje se při kožních infekcích, menstruačních, svalových křečích, na rány. Pomáhá při migréně, stresu, napětí, vyrážkách.

Literatura (Valerie Ann Worwood) uvádí: má analgetické, antibakteriální, protiinfekční, hojivé, protizánětlivé, protikřečové učinky. Uklidňuje, tiší nervy.

Lavadin velmi dobře působí proti celkové tenzi svalové i emoční. Lidem, kteří mají velmi nízký tlak zpravidla tato silice nevoní - je to tím, že lavandin má schopnost krevní tlak snižovat.

Použití: Po naředění do koupele, masážních olejů, na obklady.

Přímé použití pouze při znalosti aromaterapie.

Pro pejsky na blešky: 2 kapičky lavandinu, rozpuštěné ve lžičce alkoholu, lze vetřít do kožíšku pejska, přinesl-li si odněkud blešky. Je vhodné ještě přidat kapku lemongrasu.

Lavandula hybrida

Parovodní destilací květů s částmi stonků.

CAS: 8022-15-9

ES: 294-470-6

INCI name: LAVANDULA HYBRIDA OIL

Země původu: Francie

Silice pro profesionální použití.

Doba spotřeby 24 měsíců
Vzorková / cestovní balení ano
V těhotenství opatrně
Pro děti pro děti 5 let +
Šestinedělí ano
Osvěžení ovzduší čistí vzduch
Výroba kosmetiky Surovina do kosmetiky
VAROVÁNÍ Ano
Obal skleněná lahvička
V domácnosti při úklidu, praní
Přírodní složky v produktu 100%
Použití na vlastní kompozici olejů
Kojící ženy OPATRNĚ
Pro profesionály Ano
Sledované vonné složky Geraniol, Limonene, Linalool

Etiketa Lavandin Super

Etiketa se zákonem stanovenými náležitostmi

Ke stažení (56.33k)

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

LAVANDIN SUPER

LAVANDIN SUPER

Lavandin je kultivar levandule. Zatímco levandule pravá vytváří na stonku pouze jedno květenství, lavandin jich vytváří více. Výnosnost éterického oleje je pak vyšší, proto jsou lavandiny cenově příznivější než levandule.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Související produkty