You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

LIA intenzivní péče o vlasy (kondicionér)

Vyrábímé čerstvé

Nový produkt

Voňavá péče o vlasy, která slouží jako kondicionér, vlasová maska, při úpravě vlasů a pro lepší rozčesávání po jejich umytí.

215,00 Kč


Historie ceny     Historie ceny

Historie ceny

LIA intenzivní péče o vlasy (kondicionér)

Naše cenotvorba se pokaždé řídí zásadami férové ceny. Nehýbeme uměle cenami a nechvástáme se přestřelenými procenty. U každého produktu vždy najdete historii ceny.

×

LIU vám nabízíme pro zmírnění poškození vlasů vlivem vnějšího prostředí, pobytu na sluníčku i mrazu, barvení a dalších zásahů. Všechny chceme krásné vlasy, a proto Eoné vyvinula tento přírodní kondicionér a masku LIA.

Ráda používám malé množství LIY do suchých vlasů - hlavně do konečků a užívám si její ohromně příjemnou vůni. Intenzivní vůně zeslábne a navozený pocit radosti zůstává.

Rozčesávání vlasů: Po umytí vlasů LIU sprejem lehce naneseme a pohodlně rozčešeme. Pokud vlasy opláchneme, budou vzdušnější.

Kondicionér:
2x měsíčně jemně vetřeme do umytých vlasů a necháme 1-2 minuty působit, rozčešeme, opláchneme.

Vlasová maska:
1x měsíčně pro hloubkové a dlouhodobé ošetření poškozených vlasů. Po umytí vlasů naneseme slabou vrstvičku balzámu, důkladně vetřeme do vlasů a necháme působit cca 6 minut, nepřikryté. Opláchneme.

V těhotenství ano
Pro děti pro děti 3 roky +
Obal plastová lahvička
Přírodní složky v produktu 100%, Obsahuje pouze přírodní složky včetně upraveného olivového oleje
Kojící ženy ANO
Vůně silná, sladká, květinová, svěží

Recenze

Známka 
2020-05-04
dotaz v kojení

Dobrý den, chci se zeptat, zda mohu používat (pro sebe) při kojení 4 měsíční dcery. Nebo co by jste doporučili, pro posílení vlasů a zamezení jejich padání, tak abych neublížila miminku. Děkuji za odpověď

Odpoveď:

Dobrý den,

Lia je balzám na vlasy a i při kojení 4 měsíční dcerky ji používat můžete - u jemnějších vlasů spíše jen do konečků a pro lepší rozčesávání. Po rozčesání doporučujeme vlasy spláchnout.
V období těhotenství a kojení, nebo velkých vypětí, je výborné použít na mytí vlasů a výživu žloutek.

- Žloutek je tradiční prostředek pro vyživení vlasové pokožky, proto Vám doporučujeme vzít z kvalitních vajec 1 žloutek, vylít je z blány do misky.
- Vlasy můžete předem umýt - u běžných vlasů Ligií, u jemnějších vlasů, stejně jako pro děti - Beruškou, není ale nutností.
- Do čerstvě umytých vlasů, nebo důkladně mokré vlasové pokožky žloutek vtíráme a masírujeme pokožku prsty, podobně, jako když si myjeme hlavu.
- Vše důkladně opláchneme MÍRNĚ TEPLOU VODOU! Při použití horké vody by se žloutek začal srážet!
- Pro lepší rozčesávání přidáme do konečků Liu a u jemných vlasů opláchneme.

Známka 
2019-10-24
LIA

Kondicionér na vlasy voní velmi příjemně a líbí se mi, že při nanesení nezanechává ulepené dlaně ani prsty. Barva je krásně žlutá, zářivá, sluníčková. Lia je něžná tečka v konečné péči o vlasy a dá se i využít i k lehkému stylinku.

Známka 
2018-12-06
Vaše ohlasy ze starého webu

Otázka:
Mohu používat LIU pro dvouleté dítě?

Odpověď:
Lia obsahuje mimo jiné i éterický olej ylang-ylang. Ten není vhodný pro děti do dvou let. Pokud má ale dlouhé a těžko rozčesatelné vlásky, vetřela bych trošku do vlasů - ne do vlasové pokožky, rozčesala a opláchla. Pak je to bezpečné. Jde o to, aby se zbytečně průnikem přes pokožku silice nedostávala do těla.

  • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.

Napsat recenzi

LIA intenzivní péče o vlasy (kondicionér)

LIA intenzivní péče o vlasy (kondicionér)

Voňavá péče o vlasy, která slouží jako kondicionér, vlasová maska, při úpravě vlasů a pro lepší rozčesávání po jejich umytí.

Příslušenství

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Související produkty