Tentokrát vám MANDLOVÝ OLEJ představíme trochu netradičně. Růže jsou v plném květu a Mandlový olej je ideálním jemným olejem pro macerování například růžových voňavých plátků. Takto si vyrobíte vlastní růžový olej. Aromatické látky z okvětnách plátků se uvolní do oleje a nevznikne nám sice éterický olej z růže, ale výsledný olej bude krásně vonět.
Využijete jej pro domácí tvoření i pro ošetření pokožky po opalování u dětí i dospělých. Stejně vyrobíte i olej s vůní Levandule a jiných krásně voňavých květů.
Potřebujete čerstvé voňavé květy a Mandlový olej za studena lisovaný který naleznete v tady na webu Eoné.

Přejeme Vám krásné tvoření!

VIDEO :

Jana Pospíšilová

Mám ráda smysluplné věci a proto se věnuji přírodní kosmetice, která je opravdu přírodní a ne jen "na papíře". Líbí se mi, že jeden výrobek mohu využít pro více účelů, což ve výsledku šetří životní prostředí. Svůj život stavím na úctě a lásce k přírodě, naší vzájemné sounáležitosti, protože jsme součástí přírody a vzájemně se všichni ovlivňujeme. Chudne-li půda, chudne i člověk, byliny..., proto potřebujeme zdravou půdu, zdravou, neznečišťovanou vodu, široký životní prostor bez znečištění technickým zářením, používat zdravý selský rozum a propojovat souvislosti, aby i naše děti a děti našich dětí a další generace měly krásný život na krásné planetě, jakému se těšíme my.

Komentáře (0)

V tuto chvíli nejsou žádné komentáře