Absorbery jsou báječnými pomocníky při navození atmosféry ve vstupním prostoru do bytu, v pokojích, kancelářích, u pracovního stolu, v pokojíčku dětí, ve skříni a podobně. Ani užívání absorberů není ale nekonečné.

Absorbery se postupně zaplní některými součástmi éterických olejů, které se neodpařují. Děje se to zejména u citrusů, které máme tolik rádi (zejména když pracujeme u monitorů, což se dnes týká bohužel i dětí). Když absorber ztmavne a zůstává tmavý a nepřijímá již ochotně další éterické oleje, je čas na jeho výměnu.

Absorber - na konci použitelnosti vs. nový

Absorber na konci použitelnosti  vs. absorber, který nám ještě dobře slouží

Starý, ztmavlý můžeme vyhodit do komunálního odpadu, ale rozpadne se časem i v půdě. Je z přírodních materiálů vápencového typu.

Nyní Vám nabízíme k zakoupení nové náhradní absorbery BEZ spodního, v Čechách ručně vyráběného skleněného talířku. Nový absorber na původní talířek položíme a můžeme jej zase využívat pro provonění prostor, skříní, pro dobrý poct a veselou mysl.

Muslicka nahradni absorber 

Náhradní ABSORBER MUŠLIČKA bez talířku 

RUZICKA nahradni absorber

Náhradní ABSORBER RŮŽIČKA bez talířku

LOTOS absorber nahradni

Náhradní ABSORBER LOTOS bez talířku

Krásné provoněné dny Vám přeje Eoné

Jana Pospíšilová

Mám ráda smysluplné věci a proto se věnuji přírodní kosmetice, která je opravdu přírodní a ne jen "na papíře". Líbí se mi, že jeden výrobek mohu využít pro více účelů, což ve výsledku šetří životní prostředí. Svůj život stavím na úctě a lásce k přírodě, naší vzájemné sounáležitosti, protože jsme součástí přírody a vzájemně se všichni ovlivňujeme. Chudne-li půda, chudne i člověk, byliny..., proto potřebujeme zdravou půdu, zdravou, neznečišťovanou vodu, široký životní prostor bez znečištění technickým zářením, používat zdravý selský rozum a propojovat souvislosti, aby i naše děti a děti našich dětí a další generace měly krásný život na krásné planetě, jakému se těšíme my.