You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

ČISTÍCÍ OLEJ NA PLEŤ 3 v 1

Vyrábímé čerstvé

Nový produkt

Exkluzivní, zcela přírodní olej pro každodenní čištění a odličování pleti. Hloubkově čistí, vyživuje, aktivně napomáhá regeneraci, harmonizuje a udržuje pleť mladistvou, zdravou, vitální a krásnou. Vhodné pro pleť normální, smíšenou, suchou i zralou.

299,00 Kč

Je určen pro pleť normální, smíšenou, suchou a zralou.

Používá se i na oční okolí.

Nejlepších výsledků dosáhneme při používání 2x denně, při ranní a večerní hygieně.

Obsažené přírodní rostlinné oleje, bambucké máslo, citrusové silice a silice z růže a řebříčku vitalizují, zklidňují, podporují látkovou výměnu. V oblasti psychiky navozují pocit pohody a sebedůvěry.

Čistící olej 3v1 lze používat i jako pleťovou masku – 1x za 2 týdny naneseme 20 kapek na obličej a dekolt a ponecháme asi 8 minut působit. Poté setřeme vatovým tamponem navlhčeným nejlépe Pleťovou vodou KVĚTY.

Tento olej se osvědčil i u miminek na zklidnění podrážděné pokožky pod plenkami. Obsahuje pouze přírodní, rostlinné suroviny a patří k jednomu z nejskvělejších výrobků na ošetření pleti.

Protože tento olej obsahuje bambucké máslo (v BIO kvalitě), pomůže nám k lepšímu vyprázdění obsahu sklenička (či hrneček), do které Čistící olej 3 v 1 vložíme dnem vzhůru.  Nadále olej běžně používáme až do úplného vyprázdění lahvičky. Pro kontrolu, zda je lahvička prázdná můžeme ještě lahvičku vložit do teplé vody. Teplo pomůže rozpustit i případný zbytek bambuckého másla.

Čištění pleti: na pleť navlhčenou pleťovou vodou (ráda používám VŮNI PRO ŽENU - obsahuje krásně vonící Geranii) naneseme ČISTÍCÍ OLEJ 3 v 1, jemně vetřeme krouživým pohybem prstů a očistíme navlhčeným čistícím tamponem. Pleť je důležité čistit ráno i večer, případně přes den, dle potřeby. Čištění provádíme od středu obličeje k jeho okrajům.
 
Pleťová maska: Po vyčištění pleti ještě znovu naneseme Čistící olej 3 v 1 a necháme jej vstřebávat. Případný přebytek  setřeme po několika minutách kosmetickým tamponem nebo odsajeme ubrouskem.

Olej obsahuje pouze rostlinné látky, které zároveň pleť vyživují a proto se může používat i jako výživný olej, který jenom naneseme na vyčištěnou pleť, chvíli ponecháme a zbytek - pokud zůstane - setřeme navlhčeným tamponkem.

Protože tento olej obsahuje bambucké máslo (v BIO kvalitě), pomůže nám k lepšímu vyprázdnění zbytku obsahu sklenička (či hrneček), do které Čistící olej 3 v 1 vložíme dnem vzhůru.  Nadále olej běžně používáme až do úplného vyprázdnění lahvičky.

Pro kontrolu, zda je lahvička prázdná ji můžeme ještě vložit do teplé vody. Teplo pomůže rozpustit i případný zbytek bambuckého másla.

Děkujeme a přejeme krásnou, zdravou a vitální pleť.

Vzorková / cestovní balení ano
V těhotenství ano, od počátku 1. trimestru, od počátku 2. trimestru, od počátku 3 trimesteru
Šestinedělí ano
Na citlivou pokožku a pleť ano
Obal skleněná lahvička, plast / sklo dle objemu
Přírodní složky v produktu 100%
Kojící ženy ANO
HS kódy pro celní účely Kosmetické přípravky nebo líčidla a přípravky pro péči o pokožku (jiné než léky), včetně opalovacích nebo ochranných přípravků; přípravky pro manikúru nebo pedikúru - Ostatní 3304 99

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

ČISTÍCÍ OLEJ NA PLEŤ 3 v 1

ČISTÍCÍ OLEJ NA PLEŤ 3 v 1

Exkluzivní, zcela přírodní olej pro každodenní čištění a odličování pleti. Hloubkově čistí, vyživuje, aktivně napomáhá regeneraci, harmonizuje a udržuje pleť mladistvou, zdravou, vitální a krásnou. Vhodné pro pleť normální, smíšenou, suchou i zralou.

Příslušenství

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Související produkty