You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

ČISTÍCÍ OLEJ NA PLEŤ 3 v 1

Vyrábímé čerstvé

Nový produkt

Exkluzivní, zcela přírodní olej pro každodenní čištění a odličování pleti. Hloubkově čistí, vyživuje, aktivně napomáhá regeneraci, harmonizuje a udržuje pleť mladistvou, zdravou, vitální a krásnou.

336,00 Kč


Historie ceny     Historie ceny

Historie ceny

ČISTÍCÍ OLEJ NA PLEŤ 3 v 1

Naše cenotvorba se pokaždé řídí zásadami férové ceny. Nehýbeme uměle cenami a nechvástáme se přestřelenými procenty. U každého produktu vždy najdete historii ceny.

×

Je určen pro pleť normální, smíšenou, suchou a zralou.

Působí proti tvorbě vrásek, proto je skvělý také pro zralou pleť. Používá se i na oční okolí.

Nejlepších výsledků dosáhneme při používání 2x denně, při ranní a večerní hygieně.

Obsažené přírodní rostlinné oleje, bambucké máslo, citrusové silice a silice z růže a řebříčku vitalizují, zklidňují, podporují látkovou výměnu. V oblasti psychiky navozují pocit pohody a sebedůvěry.

Tento olej se osvědčil i u miminek na zklidnění podrážděné pokožky pod plenkami. Obsahuje pouze přírodní, rostlinné suroviny a patří k jednomu z nejskvělejších výrobků na ošetření pleti.

Použití:

Čištění pleti: kosmetický tampon velmi mírně navlhčete vodou a naneste na něj několik kapek oleje. Pleť důkladně ráno a večer vyčistěte. Tahy mají směřovat od středu obličeje k jeho okrajům, dekolt masírujte shora dolů. Pleť můžeme před čištěním navlhčit pleťovou vodou (např. VŮNÍ PRO ŽENU - obsahuje krásně vonící Geranii).
 
Pleťová maska: po vyčištění pleti ještě znovu naneseme Čistící olej 3 v 1 a necháme jej vstřebávat. Případný přebytek setřeme po několika minutách kosmetickým tamponem nebo odsajeme ubrouskem.

Olej obsahuje pouze rostlinné látky, které zároveň pleť vyživují a proto se může používat i jako výživný olej, který jenom naneseme na vyčištěnou pleť, chvíli ponecháme a zbytek - pokud zůstane - setřeme navlhčeným tamponkem.

Protože tento olej obsahuje bambucké máslo (v BIO kvalitě), pomůže nám k lepšímu vyprázdnění zbytku obsahu sklenička (či hrneček), do které uzavřený Čistící olej 3 v 1 vložíme dnem vzhůru.  Nadále olej běžně používáme až do úplného vyprázdnění lahvičky. Pro kontrolu, zda je lahvička prázdná můžeme ještě lahvičku vložit do teplé vody. Teplo pomůže rozpustit i případný zbytek bambuckého másla na stěnách lahvičky.

Vzorková / cestovní balení ano
V těhotenství ano, od počátku 1. trimestru, od počátku 2. trimestru, od počátku 3. trimesteru
Šestinedělí ano
Na citlivou pokožku a pleť ano
Obal skleněná lahvička, plast / sklo dle objemu
Přírodní složky v produktu 100%
Kojící ženy ANO
HS kódy pro celní účely Kosmetické přípravky nebo líčidla a přípravky pro péči o pokožku (jiné než léky), včetně opalovacích nebo ochranných přípravků; přípravky pro manikúru nebo pedikúru - Ostatní 3304 99

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

ČISTÍCÍ OLEJ NA PLEŤ 3 v 1

ČISTÍCÍ OLEJ NA PLEŤ 3 v 1

Exkluzivní, zcela přírodní olej pro každodenní čištění a odličování pleti. Hloubkově čistí, vyživuje, aktivně napomáhá regeneraci, harmonizuje a udržuje pleť mladistvou, zdravou, vitální a krásnou.

Příslušenství

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Související produkty