You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

ČISTÍCÍ OLEJ NA PLEŤ 3 v 1

Fresh produced

New product

Zcela přírodní, rostlinný olej pro každodenní čištění a odličování pleti. Hloubkově čistí, vyživuje, harmonizuje a udržuje pleť zdravou, vitální a krásnou.

231,30 Kč

257,00 Kč tax incl.

-10%

Reduced price!

Je určen pro pleť normální, smíšenou, suchou a zralou. Používá se i na oční okolí. Nejlepších výsledků dosáhneme při používání 2x denně, při ranní a večerní hygieně. Obsažené přírodní rostlinné oleje, bambucké máslo, citrusové silice a silice z růže a řebříčku vitalizují, zklidňují, podporují látkovou výměnu. V oblasti psychiky navozují pocit pohody a sebedůvěry. Čistící olej 3v1 lze používat i jako pleťovou masku – 1x za 2 týdny naneseme 20 kapek na obličej a dekolt a ponecháme asi 8 minut působit. Poté setřeme vatovým tamponem navlhčeným nejlépe Pleťovou vodou KVĚTY. Tento olej se osvědčil i u miminek na zklidnění podrážděné pokožky pod plenkami. Obsahuje pouze přírodní, rostlinné suroviny a patří k jednomu z nejskvělejších výrobků na ošetření pleti.

Naneseme na pleť přímo prsty a lehce vmasírujeme, poté stíráme navlhčeným vatovým tamponem (nechlórovanou vodou, pleťovou vodou, minerální vodou, apod.) a takto pleť důkladně vyčistíme.

Také můžeme olej nanést přímo na navlhčený tampon a jím pak pleť vyčistit. Čištění provádíme od středu obličeje ke krajům. Doporučujeme před nanesením Čistícího oleje na pleť rozprášit některou z pleťových vod.

Po vyčištění se již zbylý olej nesmývá, zůstává na pleti, která z něj dále čerpá vitalitu.

Olej obsahuje pouze rostlinné látky, které zároveň pleť vyživují a proto se může používat i jako výživný olej, který jenom naneseme na vyčištěnou pleť, chvíli ponecháme a zbytek - pokud zůstane - setřeme navlhčeným tamponkem.

Vzorková / cestovní balení ano
V těhotenství ano, od 1. trimestru, v 2 trimestru, od poč. 3 trimesteru
Šestinedělí ano
Na citlivou pokožku a pleť ano
Obal plastová lahvička
100% přírodní produkt 100%
Kojící ženy ANO

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

ČISTÍCÍ OLEJ NA PLEŤ 3 v 1

ČISTÍCÍ OLEJ NA PLEŤ 3 v 1

Zcela přírodní, rostlinný olej pro každodenní čištění a odličování pleti. Hloubkově čistí, vyživuje, harmonizuje a udržuje pleť zdravou, vitální a krásnou.

Accessories

Customers who bought this product also bought:

Related products