You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

MANUKOVÝ GEL

Vyrábímé čerstvé

Nový produkt

Vhodný na pleť se sklonem k akné, modifikuje patogenní mikroflóru pokožky.

Obsahuje manuku, čajovník (tea tree).

276,00 Kč


Historie ceny     Historie ceny

Historie ceny

MANUKOVÝ GEL

Naše cenotvorba se pokaždé řídí zásadami férové ceny. Nehýbeme uměle cenami a nechvástáme se přestřelenými procenty. U každého produktu vždy najdete historii ceny.

×

Účinky manuky jsou velmi podobné účinkům čajovníku (tea tree), má však širší spektrum účinnosti a je jemnější, příjemně voní.

Společné působení manuky a čajovníku dává jedinečné výsledky. Pokožka i sliznice Manukový gel velmi dobře snášejí a díky synergickému propojení jsou skvělým protizánětlivým prostředkem.

Lze používat i při ekzematické pokožce, a při plísni na nohou. Zevně pomáhá na bolavý krk.

Akné a ostatní projevy nečisté, zarudlé pokožky nebo zarudlá místa po poštípání hmyzem, či svědivou pokožku opakovaně potírejte slabou vrstvičkou gelu. Stejně tak postiženou kůži mezi prsty na nohou.

Někteří lidé s oblibou používají manukový gel pro potírání dásní v případě paradentózy, ženy pak jako prevenci různých onemocnění na veřejných koupalištích (před pobytem ve vodě trošku gelu nanést na okraj poševního vchodu).

Vzorková / cestovní balení ano
V těhotenství ano, od počátku 1. trimestru, od počátku 2. trimestru, od počátku 3. trimesteru
Pro děti pro děti od 7 měsíců, pro děti od 8 měsíců, pro děti od 9 měsíců, pro batolata, pro děti 3 roky +, pro děti 5 let +, pro děti 10 let +
Obal plastová lahvička
Přírodní složky v produktu 100%
Kojící ženy ANO
Vůně bylinná

Recenze

Známka 
2018-12-06
Vaše ohlasy ze starého webu

Manukový gel se mi osvědčil při začínající bolesti v krku, na akné lokálně(potírám několikrát denně) a na dokonalé hloubkové čištění pleti (roztírám malé množství na pleť 1x týdně). Také při začínající bolesti zubů ( několik minut držím v ústech malé množství gelu), na čištění zubů, na kvasinkovou infekci ( zevně je to okamžitá úleva od svědění a pálení), na atopický ekzém při svědivém ataku a ošetřuji s ním boláky na kůži domácích zvířátek.....Manukový gel velmi pomohl naší malé dcerce již od 3 měsíců na velmi bolestivý ekzém. Škrábala si tvářičky a ručky. Když jsme to nestihli zachytit včas, manukový gel vždy pomohl. Postiženou pokožku jsme ošetřili Manukovým gelem a ta se nikdy nezanítila.

  • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.

Napsat recenzi

MANUKOVÝ GEL

MANUKOVÝ GEL

Vhodný na pleť se sklonem k akné, modifikuje patogenní mikroflóru pokožky.

Obsahuje manuku, čajovník (tea tree).

Příslušenství

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Související produkty