You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

TŘEZALKOVÝ OLEJ

Vyrábímé čerstvé

Nový produkt

Hypericum perforatum extrakt v BIO slunečnicovém oleji z rodinné farmy na jižní Moravě. Neobsahuje žádné syntetické příměsi ani konzervanty.

Surovina do kosmetiky.

81,00 Kč


Historie ceny     Historie ceny

Historie ceny

TŘEZALKOVÝ OLEJ

Naše cenotvorba se pokaždé řídí zásadami férové ceny. Nehýbeme uměle cenami a nechvástáme se přestřelenými procenty. U každého produktu vždy najdete historii ceny.

×

Třezalka tečkovaná je „květinou Světla, která vše špatné v dobré přeměňuje“.

Třezalkový olejový extrakt je proslaveným kosmetickým, masážním a rehabilitačním prostředkem. Extrakt je vyroben pouze z květů tradičním způsobem. Květ třezalky je ručně sbírán a je vyluhován do rostlinného oleje v BIO kvalitě výhradně přirozeným slunečním svitem. Získaný produkt má rudou barvu a příjemné aroma. Vůně je způsobena třezalkovou silicí. Květ obsahuje katechinové třísloviny, flavonové glykosidy, rutin, quercetin, červený hypericin, pryskyřici, organické kyseliny, provitamin A, vitamin C a další. Jako přídavek do kosmetiky zvyšuje pružnost a elasticitu pokožky. Dodává jí potřebné bioaktivní látky, které zvyšují její odolnost.

K půllitrovému objemu lze přikoupit dávkovací pumpičku.

U moře nám kdysi nabízel místní prodejce třezalkový olej, aniž by upozornil na to, že se nesmí používat na opalování, ale jako ošetřující olej po pobytu na sluníčku. Můžeme jej přidávat například do Neutrálního tělového mléka Bach Milk nebo do rostlinných olejů, například mandlového.

Také je určitě skvělý jako přídavek do olejů na masáže zad.

Používá se samostatně nebo jej lze kombinovat s ostatními panenskými oleji, např. s olejem z pšeničných klíčků, BIO slunečnicovým olejem, olejem z peciček vinných hroznů, mandlovým a dalšími. 

Vzorková / cestovní balení obal na cesty / vzorky
Výroba kosmetiky Surovina do kosmetiky
VAROVÁNÍ Fototoxický
Obal plastová lahvička
Přírodní složky v produktu 100%
Vůně bylinná

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

TŘEZALKOVÝ OLEJ

TŘEZALKOVÝ OLEJ

Hypericum perforatum extrakt v BIO slunečnicovém oleji z rodinné farmy na jižní Moravě. Neobsahuje žádné syntetické příměsi ani konzervanty.

Surovina do kosmetiky.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: