You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

JOJOBOVÝ OLEJ PŘIVÍTÁNÍ BIO

Vyrábímé čerstvé

Nový produkt

Čistý přírodní olej pro novorozeně.

217,00 Kč

Olej Přivítání je určen pro miminko již do porodnice. Pleť novorozence jemně očistěte tímto přírodním, vysoce kvalitním olejem. Olej je hojivým obkladem na námahu spojenou s příchodem na svět. Miminku dodá energii, vynaloženou při porodu.

Jemně ošetří pokožku novorozence a citlivě dávkovaná růžová esence jej pohladí a přivítá do světa. Jojobový olej je svým složením velice podobný tukové složce pleti a přispívá k jejímu přirozenému zvláčnění. Je to přírodní vosk s vysokým obsahem antioxidantů, není konzervovaný, přesto si velmi dlouho uchovává svou původní kvalitu.

Je výborný i na ošetření pokožky celého tělíčka, také lze přidat jednu lžičku do vaničky s vodou při koupání.

Jakmile je to po porodu vhodné, očistíme pokožku miminka tímto vysoce kvalitním BIO olejem. Pokud budou miminko v porodnici koupat, poproste, aby do vody místo jiných přípravků přidali lžičku oleje Přivítání.

Olej poté používejte sami na jemnou masáž a ošetření pokožky celého tělíčka miminka. Takovéto masáže pomáhají probudit mateřské city a zlepšují vazbu mezi maminkou a děťátkem.

Zbytek oleje je možné používat buďto na masáže nebo v létě i v zimě na obličej před pobytem venku - jojobový olej má přirozený ochranný filtr 3.

Pro děti pro děti od 0 měsíců, Příjemný pro děti, pro děti od 2 měsíců, pro děti od 3 měsíců, pro děti od 4 měsíců, pro děti od 5 měsíců, pro děti od 6 měsíců, pro děti od 7 měsíců, pro děti 5 let +, pro děti od 8 měsíců, pro děti od 9 měsíců, pro batolata, pro děti 10 let +, pro děti 3 roky +
Ochrana pleti celoroční, na slunci, po slunění, za chladného počasí
Šestinedělí ano
Na citlivou pokožku a pleť ano
Obal skleněná lahvička
Přírodní složky v produktu 100%
Kojící ženy ANO

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

JOJOBOVÝ OLEJ PŘIVÍTÁNÍ BIO

JOJOBOVÝ OLEJ PŘIVÍTÁNÍ BIO

Čistý přírodní olej pro novorozeně.

Příslušenství

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Související produkty