You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

JOJOBOVÝ OLEJ PŘIVÍTÁNÍ, PSP

Vyrábímé čerstvé

Nový produkt

Čistý přírodní olej pro novorozeně z Produkce Šetrné k Přírodě (PSP). Obsahuje jojobový olej PSP a éterický olej růže OTTO v jemné koncentraci.

256,00 Kč


Historie ceny     Historie ceny

Historie ceny

JOJOBOVÝ OLEJ PŘIVÍTÁNÍ, PSP

Naše cenotvorba se pokaždé řídí zásadami férové ceny. Nehýbeme uměle cenami a nechvástáme se přestřelenými procenty. U každého produktu vždy najdete historii ceny.

×

Olej Přivítání je určen pro miminko již do porodnice. Pleť novorozence jemně očistěte tímto přírodním, vysoce kvalitním olejem. Olej je hojivým obkladem na námahu spojenou s příchodem na svět. Miminku dodá energii, vynaloženou při porodu.

Jemně ošetří pokožku novorozence a citlivě dávkovaná růžová esence jej pohladí a přivítá do světa. Jojobový olej je svým složením velice podobný tukové složce pleti a přispívá k jejímu přirozenému zvláčnění. Je to přírodní vosk s vysokým obsahem antioxidantů, není konzervovaný, přesto si velmi dlouho uchovává svou původní kvalitu.

Je výborný i na ošetření pokožky celého tělíčka, také lze přidat jednu lžičku do vaničky s vodou při koupání.

Použití:
Jakmile je to po porodu vhodné, očistíme pokožku miminka tímto vysoce kvalitním BIO olejem. Pokud budou miminko v porodnici koupat, poproste, aby do vody místo jiných přípravků přidali lžičku oleje Přivítání.

Olej poté používejte sami na jemnou masáž a ošetření pokožky celého tělíčka miminka. Takovéto masáže pomáhají probudit mateřské city a zlepšují vazbu mezi maminkou a děťátkem.

Zbytek oleje je možné používat buďto na masáže nebo v létě i v zimě na obličej před pobytem venku - jojobový olej má přirozený ochranný filtr 3.

Pro děti pro děti od 0 měsíců, Příjemný pro děti, pro děti od 2 měsíců, pro děti od 3 měsíců, pro děti od 4 měsíců, pro děti od 5 měsíců, pro děti od 6 měsíců, pro děti od 7 měsíců, pro děti 5 let +, pro děti od 8 měsíců, pro děti od 9 měsíců, pro batolata, pro děti 10 let +, pro děti 3 roky +
Ochrana pleti celoroční, na slunci, po slunění, za chladného počasí
Šestinedělí ano
Na citlivou pokožku a pleť ano
Obal skleněná lahvička
Přírodní složky v produktu 100%
Kojící ženy ANO
Kvalita surovin PSP, suroviny z Produkce Šetrné k Přírodě (Organic)

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

JOJOBOVÝ OLEJ PŘIVÍTÁNÍ, PSP

JOJOBOVÝ OLEJ PŘIVÍTÁNÍ, PSP

Čistý přírodní olej pro novorozeně z Produkce Šetrné k Přírodě (PSP). Obsahuje jojobový olej PSP a éterický olej růže OTTO v jemné koncentraci.

Příslušenství

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Související produkty