You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

EUGENIA - MASÁŽNÍ OLEJ

Vyrábímé čerstvé

Nový produkt

Citlivá masáž při porodu posílí maminku fyzicky i psychicky.

158,00 Kč

 Masážní olej Eugenia je určen pro období pokročilého porodu, zejména pro citlivou masáž při vyčerpání a únavě maminky v případě, že porod trvá dlouho. Vůně růže stabilizuje psychiku rodiček. Eugenia je celkovým harmonizátorem.

Velmi jemně jednou rukou masírujte dolní část zad – odshora dolů, rytmicky, vždy s výdechem.

Olej doporučujeme používat ve 2. době porodní, při hodně pomalém porodu i v přechodné době. Masáže se může ujmout nastávající tatínek.

Masírujte oblast ledvin, hýždě, ramena. Můžete také pouze přiložit ruce namazané olejem na kříž a na podbřišek v době, kdy rodička netlačí. Důležité je, aby jí byla masáž příjemná. Nespotřebovaný olej ponechte pro masáž novopečeného tatínka :o) .

K porodu ano
Na citlivou pokožku a pleť ano
Obal skleněná lahvička
Přírodní složky v produktu 100%
Použití pro masáže

Recenze

Známka 
2018-12-06
Vaše ohlasy ze starého webu

Dotaz – ze sady k porodu mi zbyl olej Eugenia – mohu ho prosím používat na spánky, na zátylek a na čelo? Pro celkové osvěžení a povzbuzení při každodenním zápřahu? Anebo raději ne? Jak mohu zbylou Eugenii případně využívat?

K Vašemu dotazu - éterické oleje v Eugenii nebrání takovému použití, jak navrhujete. Základem je třezalkový olej a ten by se neměl používat, pokud je pokožka poté vystavena sluníčku. Ideálně jej použijte pro masáž zad, protože na páteř - bolesti páteře nebo jiné neuralgické bolesti - je absolutně špičkový. Na spánky, zátylek a čelo tedy pouze večer, kdy už se nechystáte na sluníčko. Třezalkový olej se používá PO pobytu na sluníčku, pro regeneraci spálené pokožky, ale nejsem si jistá, že přítomný éterický olej z hřebíčku, i když v maličké koncentraci, by nedráždil spálenou pokožku. V tom případě doporučuje jej nejdříve opatrně odzkoušet na malé plošce spálené pokožky.

  • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.

Napsat recenzi

EUGENIA - MASÁŽNÍ OLEJ

EUGENIA - MASÁŽNÍ OLEJ

Citlivá masáž při porodu posílí maminku fyzicky i psychicky.

Příslušenství

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Související produkty