You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

LEMONIA

Vyrábímé čerstvé

Nový produkt

velmi osvěžující a příjemná směs 100% silic do kanceláře, prodejny, pracovny, ...

182,00 Kč

LEMONIA provoní vzduch v místnosti a současně pomůže zlepšit psychickou pohodu, koncentraci a kreativitu při duševní i manuální činnosti.

Osvěžující, vitální a jiskrná vůně pomůže zejména v čase, kdy ubývá sluníčka jak v duši, tak na nebi. Působí jako jiskrná, občerstvující sprcha.

LEMONII mohou využít i řidiči při únavě - přivonět k lahvičce nebo použít v AROMA FLAKONU a pro zavěšení použít variantu s dřevěným uzávěrem. Pozor na plastové povrchy interiéru auta! Každá přírodní silice je může poleptat.

Nakapejte na Mušličku – absorber a odpařovač v množství 6 až 20 kapek, podle velikosti místnosti. LEMONII je třeba aplikovat opakovaně, například 1 x za 3 dny.

Naplňte do AOMA FLAKONU a opatřete odpařovacími tyčinkami, nebo dřevěným uzávěrem. Dřevěný uzávěr je určen do prostor, kde by se snadněji mohl vylít, kde je potřebujeme zavěsit (např. v autě) nebo kde by se k nim snadněji dostaly děti (ani s dřevěným uzávěrem to ale není hračka). Tam, kde chceme silnější vůni a můžeme si to dovolit, umístíme AROMA FLAKON s LEMONIÍ a dřevěnými tyčinkami pro odpařování. Zejména do vstupních prostor bytů i kanceláří, k pracovnímu stolu dospělým i dětem. 

LEMONII můžete používat do aromalamp (pozor, pouze 3 kapky pro menší místnost), nebo na mističku s vodou (10 kapek) a nechat ji volně odpařovat. Ideální použití je všude tam, kde se potřebujete koncentrovat na svoji činnost – pracovny, kanceláře, úřední prostory, ale i pro dobrou náladu, například v prodejnách.

Pozor, nikdy nepoužívejte neředěné na pokožku. Chraňte před dětmi. Chraňte oči. Esenciální oleje mohou poškodit plastové předměty i povrchy nábytku apod. Při potřísnění rukou silice pečlivě otřete do sucha, můžete omýt hydrofilním či sprchovým olejem, mlékem a podobně. Voda éterické oleje nerozpustí.

Vzorková / cestovní balení ano
V těhotenství opatrně
Pro děti pro děti 10 let +
Osvěžení ovzduší napomáhá koncentraci
Obal skleněná lahvička
V domácnosti Pročištění vzduchu v pokojích i kancelářích
Přírodní složky v produktu 100%
Kojící ženy OPATRNĚ
Vůně citrusová, osvěžující, svěží, vysoké svěží tóny
Sledované vonné složky Citral, Eugenol, Geraniol, Limonene, Linalool

Etiketa Lemonia

Etiketa se zákonem stanovenými náležitostmi

Ke stažení (65.01k)

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

LEMONIA

LEMONIA

velmi osvěžující a příjemná směs 100% silic do kanceláře, prodejny, pracovny, ...

Příslušenství

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Související produkty