You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

LEMONIA

Vyrábímé čerstvé

Nový produkt

velmi osvěžující a příjemná směs 100% silic do kanceláře, prodejny, pracovny, ...

154,00 Kč

LEMONIA provoní vzduch v místnosti a současně pomůže zlepšit psychickou pohodu, koncentraci a kreativitu při duševní i manuální činnosti.

Osvěžující, vitální a jiskrná vůně pomůže zejména v čase, kdy ubývá sluníčka jak v duši, tak na nebi. Působí jako jiskrná, občerstvující sprcha.

LEMONII mohou využít i řidiči při únavě - přivonět k lahvičce nebo použít v AROMA FLAKONU a pro zavěšení použít variantu s dřevěným uzávěrem. Pozor na plastové povrchy interiéru auta! Každá přírodní silice je může poleptat.

Nakapejte na Mušličku – absorber a odpařovač v množství 6 až 20 kapek, podle velikosti místnosti. LEMONII je třeba aplikovat opakovaně, například 1 x za 3 dny.

Naplňte do AOMA FLAKONU a opatřete odpařovacími tyčinkami, nebo dřevěným uzávěrem. Dřevěný uzávěr je určen do prostor, kde by se snadněji mohl vylít, kde je potřebujeme zavěsit (např. v autě) nebo kde by se k nim snadněji dostaly děti (ani s dřevěným uzávěrem to ale není hračka). Tam, kde chceme silnější vůni a můžeme si to dovolit, umístíme AROMA FLAKON s LEMONIÍ a dřevěnými tyčinkami pro odpařování. Zejména do vstupních prostor bytů i kanceláří, k pracovnímu stolu dospělým i dětem. 

LEMONII můžete používat do aromalamp (pozor, pouze 3 kapky pro menší místnost), nebo na mističku s vodou (10 kapek) a nechat ji volně odpařovat. Ideální použití je všude tam, kde se potřebujete koncentrovat na svoji činnost – pracovny, kanceláře, úřední prostory, ale i pro dobrou náladu, například v prodejnách.

Pozor, nikdy nepoužívejte neředěné na pokožku. Chraňte před dětmi. Chraňte oči. Esenciální oleje mohou poškodit plastové předměty i povrchy nábytku apod. Při potřísnění rukou silice pečlivě otřete do sucha, můžete omýt hydrofilním či sprchovým olejem, mlékem a podobně. Voda éterické oleje nerozpustí.

Vzorková / cestovní balení ano
V těhotenství opatrně
Pro děti pro děti 10 let +
Osvěžení ovzduší napomáhá koncentraci
Obal skleněná lahvička
V domácnosti Pročištění vzduchu v pokojích i kancelářích
Přírodní složky v produktu 100%
Kojící ženy OPATRNĚ
Vůně citrusová, osvěžující, svěží, vysoké svěží tóny

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

LEMONIA

LEMONIA

velmi osvěžující a příjemná směs 100% silic do kanceláře, prodejny, pracovny, ...

Příslušenství

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Související produkty