You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

NEROLI V JOJOBĚ, 99 % PSP

Vyrábímé čerstvé

Nový produkt

Velmi vzácná silice z květů pomerančovníku (neroli) v jojobovém oleji z Produkce Šetrné k Přírodě (PSP)

238,00 Kč


Historie ceny     Historie ceny

Historie ceny

NEROLI V JOJOBĚ, 99 % PSP

Naše cenotvorba se pokaždé řídí zásadami férové ceny. Nehýbeme uměle cenami a nechvástáme se přestřelenými procenty. U každého produktu vždy najdete historii ceny.

×

Vůně neroli pomáhá při neklidu, nespavosti, nervozitě, trémě, strachu, úzkosti, šoku. Má vztah k čakře solar plexu a srdeční. Učí nás užívat si života všemi našimi smysly, dává nám pocit síly. Velmi silně působí v oblasti pocitů, týkajících se roviny srdce.

Pro uklidnění, při trémě, strachu, šoku nanášíme na solar plexus. Při bolestech hlavy a neklidném spánku nanášíme na zápěstí nebo spánky, při úzkosti na hrudník v oblasti srdíčka. Pomáhá nám pozorovat život srdcem a vychutnávat si přítomný okamžik. Rozveseluje, transformuje strach i těžké emocionální zážitky, stabilizuje psychiku. Je úžasné při beznaději, pomáhá při duševní tvorbě. Neroli můžeme nanést i nad horní ret. Tradičně je neroli používáno jako afrodisiakum. Neroli pomáhá zacelovat jizvy, je také účinné jako přírodní deodorant.

Silice v jojobě jsou určeny k dalšímu ředění v masážním oleji nebo k přímému použití ve velmi malých množstvích přímo na pokožku jako olejový parfém. Nejsou určeny pro použití v aromalampě vzhledem k obsahu mastného oleje. Doporučené dávkování pro masáže: Novorozenci do 6 měsíců - nepoužívat. Miminka od 6 měsíců do 12 měsíců a těhotné ženy – 1 kapka do 1 lžíce Masážního oleje neutrálního Eoné. Děti od 12 do 36 měsíců: 2 kapky do 1 lžíce Masážního oleje neutrálního Eoné. Děti od 3 do 5 let a kojící maminky: 4 kapky do 2 lžic Masážního oleje neutrálního Eoné. Děti nad 5 do 9 let: 5 kapek do 2 lžic Masážního oleje neutrálního Eoné. Děti od 9 let: 6 kapek do 2 lžic Masážního oleje neutrálního Eoné. Dospělí: 6 – 12 kapek do 2 lžic Masážního oleje neutrálního Eoné.

Vzorková / cestovní balení ano
V těhotenství ano
Ochrana pleti celoroční
K porodu ano
Na citlivou pokožku a pleť ano
Výroba kosmetiky Směs do kosmetiky, ano
Obal skleněná lahvička
Přírodní složky v produktu 100%
Parfém posilující vůně
Použití na osobní parfém
Kojící ženy OPATRNĚ
Vůně bylinná, květinová
Kvalita surovin PSP, suroviny z Produkce Šetrné k Přírodě (Organic)

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

NEROLI V JOJOBĚ, 99 % PSP

NEROLI V JOJOBĚ, 99 % PSP

Velmi vzácná silice z květů pomerančovníku (neroli) v jojobovém oleji z Produkce Šetrné k Přírodě (PSP)

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Související produkty