You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

JASÁNEK - SPREJ NA ČIŠTĚNÍ VZDUCHU

Frisch produziert

Neuer Artikel

Jasánek čistí vzduch v místnostech nejen v období chřipek a nachlazení

184,00 Kč


Historie ceny     Historie ceny

Historie ceny

JASÁNEK - SPREJ NA ČIŠTĚNÍ VZDUCHU

Naše cenotvorba se pokaždé řídí zásadami férové ceny. Nehýbeme uměle cenami a nechvástáme se přestřelenými procenty. U každého produktu vždy najdete historii ceny.

×

Jasánek čistí vzduch v místnostech nejen v období chřipek a nachlazení. Obsahuje éterické oleje z divoce rostoucích bylin v horách Provence, mimo jiné i nádherný, jemný tymián a borovici v bio kvalitě. V období, kdy začínáte topit a děti tak trpí suchým vzduchem, Jasánek rychle zvlhčí a občerství vzduch.

Několikrát denně rozprašte po místnosti, zvláště vhodné je ošetřit vzduch v dětském pokoji před spaním. Jasánek můžeme stříknout i na pyžamo nebo polštář. Je možné si doobjednat náhradní půllitrové balení Jasánku.

U dětí do 3 měsíců je vhodnější rozstříknout Jasánka v místnosti, nechat chvíli působit a teprve po chvilce (asi po 10 minutách) může být miminko do místnosti přineseno.

V těhotenství ano, od 1. trimestru, v 2 trimestru, od poč. 3 trimesteru
Koupel Příjemný pro děti, pro děti do 2 měsíců, pro děti do 3 měsíců, pro děti do 4 měsíců, pro děti od 5 měsíců, pro děti od 0 měsíců, pro děti od 6 měsíců, pro děti od 7 měsíců, pro děti od 8 měsíců, pro děti od 9 měsíců, pro děti 3 roky +, pro děti od 1 roku, pro děti 5 let +, pro děti od 10ti let
Šestinedělí ano
Osvěžení ovzduší ano, čistí vzduch, svěží vůně
Obal plastová lahvička
V domácnosti Pročištění vzduchu v pokojích i kancelářích
100% přírodní produkt 100%
Kojící ženy ANO
Vůně svěží, bylinná

Bewertungen

Rang 
06.12.2018
Vaše ohlasy ze starého webu

Napsali jste nám:
JASÁNEK krásně pročistí vzduch v místnosti od virů, choroboplodných zárodků i alergenů. Máme před oknem do ložnice strom, který když kvete, způsobuje, že děti v noci kašlou suchým, dráždivým kašlem. Letos jsem se rozhodla větrat jen ráno a krátce.Před spaním jsem rozprášila JASÁNKA, který navodil čistý svěží vzduch.Letos jsme se poprvé vyhnuli nočnímu dávivému kašli. Tuto metodu aplikuji i v době inverzí a smogu.

Napsali jste nám:
Díky každodennímu používání JASÁNKU ve třídě MŠ mam pocit, že se snížila každoroční nemocnost v období chřipek. Mam pocit, že jsou děti  odolnější a vůni zbožňují, jako i my učitelé. Doma nebo v autě používám JASÁNKA kdykoliv potřebuji rozjasnit.

  • 1 von 1 Kunden fanden diese Bewertung hilfreich.

Eigene Bewertung verfassen

JASÁNEK - SPREJ NA ČIŠTĚNÍ VZDUCHU

JASÁNEK - SPREJ NA ČIŠTĚNÍ VZDUCHU

Jasánek čistí vzduch v místnostech nejen v období chřipek a nachlazení

Zubehör

Kunden, die dieses Produkt gekauft haben, kauften auch ...