Krásný exkluzivní dárek - pleťový olej - připravíte za minutku!

(Ještě připomínáme, že éterický olej z Mrkvového semínka není vhodný pro ženy které chtějí otěhotnět, kojící a těhotné ženy.)

Recepty:

Olej na pleť:
čas: 1min.
suroviny:
3ml Arganového oleje BIO z pražených nebo nepražených semen - oříšků.

1 kapka éterického oleje z mrkvového semínka
1x vialka skleněná 3 ml
postup: do vialky kápněte 1 kapku éterického oleje a přidejte Arganový olej, uzavřete a protřepejte ... a za chvilku máme krásný dáreček!

nebo:

20ml Arganového oleje BIO z pražených nebo nepražených semen - oříšků.

5 kapek éterického oleje z mrkvového semínka

Naneste a vmasírujte pár kapek ráno a večer do vyčištěné pleti a dekoltu.

Masážní olej

50ml Mandlového oleje lisovaného za studena
25 kapek éterického oleje z mrkvového semínka

Oba oleje smícháme a masážní olej je připraven k použití.

Směs můžete donést svému masérovi na vaši masáž. Uchovávejte jej v chladu. Před použitím je vhodné olej protřepat a mírně zahřát předtím, než jej nanesete na pokožku. Toto množství vystačí přibližně na 7 masáží zad nebo na 2 až 3 celotělové masáže.

VIDEO :

Jana Pospíšilová

Mám ráda smysluplné věci a proto se věnuji přírodní kosmetice, která je opravdu přírodní a ne jen "na papíře". Líbí se mi, že jeden výrobek mohu využít pro více účelů, což ve výsledku šetří životní prostředí. Svůj život stavím na úctě a lásce k přírodě, naší vzájemné sounáležitosti, protože jsme součástí přírody a vzájemně se všichni ovlivňujeme. Chudne-li půda, chudne i člověk, byliny..., proto potřebujeme zdravou půdu, zdravou, neznečišťovanou vodu, široký životní prostor bez znečištění technickým zářením, používat zdravý selský rozum a propojovat souvislosti, aby i naše děti a děti našich dětí a další generace měly krásný život na krásné planetě, jakému se těšíme my.

Komentáře (0)

V tuto chvíli nejsou žádné komentáře