You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

PIMENTOVNÍK

Vyrábímé čerstvé

Nový produkt

Hlavní obsahovou složkou silice z pimentovníku je eugenol (47%). Proto jeho vůně připomíná hřebíčkové koření v kombinaci s vůní muškátového oříšku, skořice a pepře. Je méně sladký než skořice.

121,00 Kč


Historie ceny     Historie ceny

Historie ceny

PIMENTOVNÍK

Naše cenotvorba se pokaždé řídí zásadami férové ceny. Nehýbeme uměle cenami a nechvástáme se přestřelenými procenty. U každého produktu vždy najdete historii ceny.

×

Pokud si přejete připravit prohřívající koupel při počínajícím nachlazení nebo potřebě prohřát klouby, koupel proti únavě nebo pro psychické zklidnění, přidejte do vody ve vaně cca 4 - 7 kapek silice, rozpuštěné v malém množství Neutrálního oleje koupelového/sprchového a lázeň promíchejte. Koupel by měla trvat 15 - 20 minut.

Ale pozor, při vysokém tlaku není pimentovník vhodný, protože je silně prohřívající a aktivační. Využijí jej tedy lidé s nižším krevním tlakem. Naopak, při potřebě prohřát svaly či klouby před i po sportování, je vhodné si připravit masážní olej s přídavkem pimentovníku do maximální koncentrace 0,6 % . Do 10 ml Masážního oleje základního (neutrálního) tedy můžeme přidat maximálně 2 kapky silice.

Informace pro profesionály:

Má vysoký obsah eugenolu a myrcenu. Je doporučován pro růst a při padání vlasů, bolestech zubů, různých zánětlivých onemocněních, bolestech kloubů a svalů, podporuje optimismus.

Používáme vždy v nízké koncentraci a pouze u dospělých. Protože může dráždit pokožku i sliznice, je nutno dbát na přesné ředění. Při dlouhodobém používání je hepatotoxický. Tuto silici tedy používat pouze při znalosti aromaterapie, v žádném případě nepoužívejte neředěný!

Tato silice není vhodná pro těhotné a kojící ženy a pro děti obecně.

Pimenta racemosa, rod Myrtaceae

CAS: 8006-78-8, 91721-75-4

ES: 294-376-5

INCI name: PIMENTA ACRIS LEAF OIL

Silice pro profesionální použití.

Doba spotřeby 24 měsíců
Vzorková / cestovní balení ano
V těhotenství NEPOUŽÍVAT!!!
Výroba kosmetiky Surovina do kosmetiky
VAROVÁNÍ NEBEZPEČÍ
Obal skleněná lahvička
Přírodní složky v produktu 100%
Kojící ženy NEPOUŽÍVAT
Pro profesionály Ano
Vůně kořeněná
Sledované vonné složky Eugenol, Limonene, Linalool

Etiketa Pimentovník

Etiketa se zákonem stanovenými náležitostmi

Ke stažení (62.27k)

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

PIMENTOVNÍK

PIMENTOVNÍK

Hlavní obsahovou složkou silice z pimentovníku je eugenol (47%). Proto jeho vůně připomíná hřebíčkové koření v kombinaci s vůní muškátového oříšku, skořice a pepře. Je méně sladký než skořice.

Příslušenství

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Související produkty