Pomalu končí prázdniny a s nimi i klidnější letní režim. Začínáme se připravovat na čas učení a adaptace na odlišné životní tempo. Pro přípravu na nadcházející období najdete v Akci:

Úžasný BACH MILK - celotělové neutrální mléko, do kterého si můžete přidat buď Bachovy esence nebo si vytvořit vlastní kompozicí vůní přidáním éterických olejů. Pro radost například mandarinkový éterický olej, pro zklidnění levandulku, pro lepší odolnost proti onemocnění například citronovou silici, pro uvolnění i aktivaci grapefruitovou silici...

Přidáním 1%  až 4 % éterických olejů (1 ml je přibližně  28 kapek) získáte tělové mléko s vůní podle vlastního přání. A jestli jej použijete na ruce, nohy, tělo, záda, záleží pouze na vás :o) .

Pro bystrou, soustředěnou mysl do práce i k učení nabízíme éterický olej CITRON BIO KbA,
pro uvolnění a adaptaci na změny v září pak éterický olej GRAPEFRUIT. Silným adaptogenním olejem jsou také cedrové dřevo, bergamot, eukalyptus, jedlová silice, máta, růžová palma, smrk nebo borovice.

Všechny uvedené éterické oleje můžete použít i do AROMA FLAKONU, který také naleznete v Akci do konce srpna 2019. A pokud  si budete přát, můžete si vytvořit směs až tří éterických olejů.

Přejeme Vám nádherné dny  s experimentováním s přírodními éterickými oleji.

Vaše Eoné

Jana Pospíšilová

Mám ráda smysluplné věci a proto se věnuji přírodní kosmetice, která je opravdu přírodní a ne jen "na papíře". Líbí se mi, že jeden výrobek mohu využít pro více účelů, což ve výsledku šetří životní prostředí. Svůj život stavím na úctě a lásce k přírodě, naší vzájemné sounáležitosti, protože jsme součástí přírody a vzájemně se všichni ovlivňujeme. Chudne-li půda, chudne i člověk, byliny..., proto potřebujeme zdravou půdu, zdravou, neznečišťovanou vodu, široký životní prostor bez znečištění technickým zářením, používat zdravý selský rozum a propojovat souvislosti, aby i naše děti a děti našich dětí a další generace měly krásný život na krásné planetě, jakému se těšíme my.

Komentáře (0)

V tuto chvíli nejsou žádné komentáře