Filtrovat podle

Kategorie
Cena
Čištění Vzduchu
Obaly na kosmetiku
Výroba kosmetiky
Filtr

Čištění Vzduchu

Způsobů jak provonět dětský pokoj, byt, vstupní halu firmy i pracovní místo je více. Ty které nevyžadují plamen ani elektřinu jsou velice šetrné a kromě občasného doplnění éterických olejů nevyžadují více naší pozornosti. Jsou jimi ABSORBERY / ODPAŘOVAČE jako třeba MUŠLIČKA. Také AROMA FLAKONY vynikají snadným použitím. INHALAČNÍ FLAKONY nosíme sebou třeba v kabelce pro časté použití.

Pro všechny používáme kvalitní éterické oleje, které vyhovují našim záměrům a preferencím. Například pro děti na klidné usínání používáme Mandarinku, která zklidňuje; do pracovního prostoru pak citron, který nám pomáhá se soustředit. Grapefruit je všeobecně oblíbený éterický olej.

Pro milovníky kadidel nabízíme Lampu na odpařování pryskyřic a pryskyřice. Lampa plamen již vyžaduje a tak ji musíme používat obezřetněji a z dosahu dětí.

Péče i čistý vzduch ve vaši místnosti

Podkategorie

 • Aroma absorbery /...

  Provoní jemně kancelář i dětský pokoj, domov. Vůně navodí atmosféru, jakou si přejeme a to bez nutnosti ohně nebo elekrtické energie :-)

 • AROMA FLAKON

  Provoní interier vybranou vůní a novodí tu správnou atmosféru.

 • Lampa na odpařování...

  Pro milovníky kadidel nabízíme Lampu na odpařování pryskyřic a úžasně vonící pryskyřice. Lampa plamen již vyžaduje a tak ji musíme používat obezřetněji a z dosahu dětí.

 • ÉO – čištění vzduchu

  Svěží vůně, které nám pomáhají navozovat příjemný pocit již při vstupu do prostor kde voní.

  Do AROMA FLAKONU i na Absorbery.

  Používáme intenzitu vůně dle velikosti místnosti.