Nádherná harmonická, okouzlující vůně, vytvořená synergií vůní RŮŽE a JASMÍNU, pomáhá harmonizovat mužský a ženský princip v nás. Pomáhá vyvažovat jinovou a jangovou polaritu.

Sprchový olej s touto krásnou vůní vyrobíme snadno:

do 100 ml NEUTRÁLNÍHO OLEJE koupelového & sprchového přidáme 10 až 20 kapek Růže v jojobě a 10 až 20 kapek Jasmínu v jojobě - rozpětí počtu kapek slouží požadované síle vůně výsledného sprchového oleje. Začneme na 10 kapkách růže v jojobě + 10 kapkách jasmínu, uzavřeme a protřepeme. Chceme-li silnější vůni, přidáváme vždy po stejném počtu kapek růže a jasmínu, a vůni postupně ladíme do požadované síly. Můžeme se i s olejem umýt a až podle potřeby přidávat na koncentraci.


(20 kapek se rovná cca 0,7 ml, 40 kapek silice se tedy rovná cca 1,5 ml v závislosti na velikosti kapek, hustoty oleje a velikosti a tvaru kapátka. 3 ml lahvička s růží v jojobě vám tedy vystačí asi na 400 ml sprchového oleje s vyšší používanou koncentrací.)

Chceme-li použít 100% silice, použijeme pouze 3 kapky Jasmínu a 3 kapky Růže OTTO a následně ladíme koncentraci vůně podobně, jako když používáme silice v jojobě.


Sada potřebných výrobků k výrobě cca 100 ml sprchového oleje s touto nádhernou vůní je zde, a výhodou je, že příště stačí zakoupit pouze NEUTRÁLNÍ OLEJ koupelový & sprchový, neboť silice v jojobě vydrží déle. Stejně tak 100% silice Růže i Jasmínu - tedy pokud je nespotřebujete jinak :-)

Vzhledem k olejové konzistenci mycího oleje, ke kterého se při mytí stane mycí mléko, bude pokožka celého těla po umývání či koupeli nádherně vláčná a již nebude zapotřebí ji dodatečně promašťovat tělovým olejem.

Krásné vyrovnané, harmonické dny s dokonalými vůněmi Vám přeje Eoné!

Jana Pospíšilová

Mám ráda smysluplné věci a proto se věnuji přírodní kosmetice, která je opravdu přírodní a ne jen "na papíře". Líbí se mi, že jeden výrobek mohu využít pro více účelů, což ve výsledku šetří životní prostředí. Svůj život stavím na úctě a lásce k přírodě, naší vzájemné sounáležitosti, protože jsme součástí přírody a vzájemně se všichni ovlivňujeme. Chudne-li půda, chudne i člověk, byliny..., proto potřebujeme zdravou půdu, zdravou, neznečišťovanou vodu, široký životní prostor bez znečištění technickým zářením, používat zdravý selský rozum a propojovat souvislosti, aby i naše děti a děti našich dětí a další generace měly krásný život na krásné planetě, jakému se těšíme my.