You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

LALIUM - OINTMENT

Fresh produced

New product

Baby nappy cream that soothes and treats skin irritated by sweat and moisture.

The small packing is ideal for lip and face protection especially in freezing weather.

111,00 Kč

The ointment soothes and treats the skin folds irritated by sweat and moisture. It is suitable for babies right from the birth. It treats the fine baby skin under the nappy. It soothes and prevents chafes and other irritations.

The small pack is an ideal protective ointment – for lip and face protection in freezing weather. It contains castor oil that creates a protective layer against moisture and prevents the skin from drying. It treats and soothes irritated and red skin, it is also suitable for babies right from the birth.

Nappy care:

Apply several times a day after cleaning the skin, every time you change the nappy. You can use breast milk, the 3-in-1 Cleansing Oil or Karité ointment to treat the red skin on the bum.

Skin protection against freezing weather:

Apply on the lips several times a day as needed. We decided for the small pack when we found that it is useful for so many different things than just nappy care. So the small pack is a hygienic pack of this 100% natural ointment for lip care.

Vzorková / cestovní balení ano
V těhotenství ano
Koupel pro děti do 2 měsíců, pro děti do 3 měsíců, pro děti do 4 měsíců, pro děti od 5 měsíců, pro děti od 0 měsíců, pro děti od 6 měsíců, pro děti od 7 měsíců, pro děti od 8 měsíců, pro děti od 9 měsíců, pro děti od 1 roku, pro děti 3 roky +, pro děti 5 let +, pro děti od 10ti let, Příjemný pro děti
Ochrana pleti celoroční, na slunci, za chladného počasí, po slunění
Na citlivou pokožku a pleť ano
100% přírodní produkt 100%
Do sprchy na pleť i pokožku rukou

Reviews

Grade 
12/06/2018
Vaše ohlasy ze starého webu

K atopickému ekzému:
Jedna naše zákaznice nám sdělila následující zkušenosti s ošetřováním ekzematické pokožky svojí 1,5 leté dcerky:

Když Zuzanku koupu, nejprve ji navlhčím sprchou, pak celé tělo namažu buď Neutrálním koupelovým a sprchovým olejem nebo Delfínkem nebo Gravitou. (cca 1 čajovou lžičku na celé tělo), potom nechám napouštět vanu. Zdá se mi to účinnější, než dát olej jen do vody, ochranný film je mnohem silnější, protože čistá voda sama o sobě kůži vysušuje.

Po koupeli do ještě vlhké kůže opět vetřu Neutrální koupelový olej a nejsušší místa (zápěstí, kolínka) pak ošetřím jemnou vrstvou Lalia. Tato kombinace je naprosto úžasná, nic lepšího jsem nenašla:)))))).

Když se Zuzance kůže zhorší, tak ji Neutrální koupelový olej do vlhké kůže vtírám 2 x denně (ráno jen rychlá sprcha). Když je kůže dobrá, stačí jen večerní ošetření.

Neutrální koupelový olej je naprosto nenahraditelný, protože umí promastit do hloubky - to je pro ekzematiky zásadní, rychle vsakuje - nezůstává mastný film. Pro optimální výsledek je důležité mazat vždy jen na vlhkou kůži. Lalium ošetří nejsušší místa (promastí a zahojí praskliny a stroupky po škrábání).

Neutrální koupelový olej a Lalium to je dle mé zkušenosti nejlepší kombinace pro ošetření ekzematické kůže (atopický ekzém).

Při svědivém ataku (v noci, na rukou - zápěstí a předloktí), opláchnu ruce studenou vodou, potom namažu Laliem, na to Manukovým gelem a foukám (kvůli ochlazení a uklidnění svědění). Většinou zabere tato kombinace na poprvé (max. na potřetí) a když ani to ne...funguje jen odvrácení pozornosti.Když měla Zuzanka 6 měsíců, začala jsem při kojení držet bezlepkovou a bezmléčnou dietu a kůži jsem ošetřovala jen
kosmetikou Eoné. Výsledek se dostavil velmi rychle a dnes má Zuzanka krásnou pleť :o).

Miluji kosmetiku Eoné :))). Mějte se moc hezky.
Vaše Plavíla P.S.
Masti na předpis obsahují kromě hormonů (kortikoidy)také syntetické parfémy. Na ekzém bývá doporučována kosmetika A-Derma a to krém Exomega na promazávání celého těla – je to lehký hydratační krém, který je šetrný, ale používání 2x denně na celé tělo vyjde docela draze. Na suchá místa lokálně bývá doporučována Lipobase - velmi mastná mast, ale na bázi vazelíny z ropy (vazelína z ropy ucpává póry, kůže nedýchá a
postupně ještě více degeneruje). Na mokvavá místa je z A-Dermy Dermalibour, který desinfikuje a vysušuje, ale dle mé zkušenosti přesušuje kůži (konzistencí připomíná zinkovou mast).
Já žádné hormonální masti nepoužívám. Mokvavá místa jsem ošetřovala místo Dermalibourem Manukovým gelem, hydratační krém na celé tělo Exomega jsem nahradila Neutrálním koupelovým olejem a mastnou mast Lipobase přírodním a hojivým Laliem :o)).


Dobrý den!

Mám několik výborných zkušeností s Laliem.

Mám mastičku na přebalovacím stole, je tak k dispozici. Když včas nevyčistím ranku a trochu se zanítí, pomůže Lalium. Nedávno u nás proběhl zánět spojivek. Lékařka doporučila použití antibiotické masti po dobu nejméně 5 dnů. Tak jsem si řekla, že to zkusím s Laliem, za tak dlouhou dobu by si s tím mohlo také poradit. Potírala jsem dětem obě víčka z vnější strany, úleva přišla při prvním namazání a odpadlo nepříjemné vpravování mastičky dětem do oček.
Teď se dceři dohojuje zánět ouška - lalůčku zřejmě poranění od náušničky. Lalium velice pomohlo, spolu s homeopatiky. Měla ouško silně oteklé, veliké červené a horké. Zánět se jí přelil až na tvář. Nyní je ouško už normální, ještě jí zůstává červený lem na tváři, který se pomalu odbarvuje.

V rodině Lalium pomáhá na opary kolem a na rtech, mně samotné na výsev stafylokoka. Stafylokokové puchýřky se mi čas od času vysévají na obličeji, malá ranka, či pupínek, třeba jen chvilkový, ale silný strach spolu s únavou vykonají své... No pak natírat, čím častěji, tím lépe, přímo na puchýřky. Ale tak 3-4x denně to je fajn. Rychleji zasychají a i potom se hluboko zasažená růžová kůže rychleji hojí a získává původní barvu, jsou to ty správné živiny pro uzdravující se kůži.

A ještě je skvělé na velmi vysušené ruce.

Mějte se krásně Jitka K.

Dobrý den,
děkuji Vám za zaslanou objednávku. Je to moje první zkušenost s kosmetikou Eoné. V těhotenství se mi během ledna začaly dělat koutky a trvalo to asi 14 dnů až tři týdny, během té doby jsem vyzkoušela všechno možné i nemožné, včetně Framikoinu a Canestenu od lékaře. Nepomohlo nic. Po tom, co jsem si přinesla balíček od Eoné domů, namazala jsem si koutky Laliem, činila jsem tak po dobu dalších 4 dnů a koutky zmizely. Mám z tohoto produktu velkou radost. Přeji mnoho úspěchů.

Martina

  • 2 out of 2 people found this review useful.

Write a review

LALIUM - OINTMENT

LALIUM - OINTMENT

Baby nappy cream that soothes and treats skin irritated by sweat and moisture.

The small packing is ideal for lip and face protection especially in freezing weather.

Accessories

Customers who bought this product also bought:

Related products