You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

BALZÁM NA RTY

Fresh produced

New product

Balzám působící jako ochrana proti vysychání rtů, při slunečném počasí je udržuje vláčné. Obsahuje karité - bambucké máslo.

140,00 Kč

Ochrana proti vysychání rtů, výborný zejména při slunečném počasí. Hlavní složkou je karité - bambucké máslo, extrahované z ořechů máslovníku, „kouzelného stromu“, rostoucího v tropech. Domorodci odedávna používají karité jako ochranu pokožky před vysycháním a stárnutím. Má úžasnou schopnost pokožku zjemňovat. Balzám je doplněn rakytníkovým olejem lisovaným za studena. Ten je výjimečný vysokým obsahem vitamínu E a beta-karotenu. Vzácné silice v malém množství pak dodávají balzámu jemnou vůni a vám příjemný pocit.

V těhotenství ano
Koupel Příjemný pro děti
Ochrana pleti celoroční, na slunci, po slunění, za chladného počasí
K porodu ano
Šestinedělí ano
Na citlivou pokožku a pleť ano
100% přírodní produkt 100%
Kojící ženy ANO

Reviews

Grade 
03/12/2019
Opar

Opar: nedávno se mi na rtu objevilo zarudlé bolavé místo, snad podruhé v životě. Začala jsem to zarudlé místo mazat často během dne balzámem na rty. Výsledkem bylo, že se zarudnutí i bolest postupně vytratily a neutvořily se žádné pupínky.
J.P.

  • 1 out of 1 people found this review useful.

Write a review

BALZÁM NA RTY

BALZÁM NA RTY

Balzám působící jako ochrana proti vysychání rtů, při slunečném počasí je udržuje vláčné. Obsahuje karité - bambucké máslo.

Accessories

Customers who bought this product also bought:

Related products